Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

20 hours ago, Jeremija said:
  Hide contents

U jednom intervjuu pred emitovanje druge sezone, Rachel Wood se izletela da će se Hopkins vratiti u ovoj sezoni

 

 

 

ako je i bilo kakve dileme negde posetkom ove epizode je otklonjena

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

kako se lepo japanskoj tetoviranoj lezbejci odeca iz samurajske pretvorila u kaubojsku cim je izasla iz rupe

Nije samo njoj, svima se pretvorila u kaubojsku.

Link to comment

ma sacu da gledam opet samo da jurim skrinsout :fantom:

odlicne su obe, samo zbog potencijalnog lezbovatanja i gledam.  japanka je realno jedini benefit ove 2 epizode.

Link to comment



Osnovni problem kod tog akcionog dela meni je nedostatak napetosti, jer ishod je već unapred poznat znamo da Ed Haris neće zaginuti jer ipa ovo nije Game of Thrones da bi se te šokantne smrti bitnih likova dešavale, iz istog razloga znamo da ni Maeve neće biti ništa, za Šarlot i ovog sekjuriti lika znamo da im neće biti ništa zato što su u budućem tajmlajnu dobro i bez ogrebotine, za Bernarda isto tako, za Dolores i Tedija slično kao i za Ed Harisa previše su bitni likovi, a dodao bih i beskrajno neharizmatični i dosadni, takođe i onaj Škot? sa brkovima se ne pojavljuje u budućim tajmlajnovima pa se može pretpostaviti da nije preživeo, nešto mi se čini da je u Call of Duty nekom izdanju bio sličan lik, jedino ostaje ova sa Bernardom kao misterija da li je dobro ili ne, ali realno, koga briga za nju.

 

Povrh svega, svo to palamuđenje, patetisanje, kao kad taj Škot? brko ima Tedija na nišanu, ali ne povuče obarač nego mora prvo da izgovori svoj vanlajner, ili ovaj specijalac koga zavede robot, u kontekstu svih dešavanja, lik krene da flertuje sa robotom, kako to može ikome da deluje uverljivo, ili ona teatraln koreografija ubijanja u sobi sa mapom dok Bernard i Ford filozofiraju i gde je očigledno da će se poubijati međusobno

 

Izvinjavam se na hejtu svim ljubiteljima serije, mislim da je meni ovo bila poslednja epizoda koju sam pogledao

Link to comment
Spoiler

Slažem se sa tobom, niko (normalan) neće rizikovati život da bi nekom robotu (koga i ne zna) rekao par reči.

 

Nešto fali seriji u zadnjih nekoliko epizoda, kao da je izgubila pravac...

 

Link to comment

Serija baš posrće ,skoro celu drugu sezonu. Previše tajmlajnova, previše svega. U svom tom višku, zaboravi se gde je ko krenuo i zašto. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...