Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Westworld

Featured Replies

Odlična epizoda, neće biti spoilera, ali kao što neko reče u njoj, najuzvišenija dela su često proizašla iz najnižih pobuda. 

 

 

Biće vam jasno o čemu pričam čim pogledate epizodu.  :D

  • Replies 1k
  • Views 98k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ne gledaj dalje akobogaznas

  • James Marshall
    James Marshall

    ova serija je fejl, vjerovatno najveći strmopizd nakon neviđene genijalnosti prve sezone (jedino što mi pada na pamet da je počelo tako pametno a onda otišlo u kurac je Prison break, ali je WW za to d

  • James Marshall
    James Marshall

    Druga sezona ima dobrih setova, dobrih scena, odlične upotrebe muzike ali je generalno mnogo naporna za gledanje i praćenje, nateže se preko svih svojih granica mogućnosti. I ima super prelijepu samur

Posted Images

neko nagno robotkinju?

Jok, Toni. Bolje da ništa ne otkrivam...

Meni najdosadnija epizoda do sada, Sem i Gili dominiraju.

Mada naslućuje se pičvajz.

Pa svaka sledeca epizoda je najdosadnija  :fantom:

 

Salim se, ali mnogo me smaraju ovo dvoje, i oni kao likovi, i njihov odnos, i put na koji su krenuli, i njegova pojava. A i njena. A 60% ove epizode su oni.

Ipak sam bila u pravu da su 

 

 

svi, skoro svi, roboti  :fantom: 

 

malo dosadnija epizoda...

 

 

i ubiše onu sirotu dansku premijerku... onaj bernard ejkejej džefri d robot

 

Edited by Marcus Wulffings

malo dosadnija epizoda...

 

 

i ubiše onu sirotu dansku premijerku... onaj bernard ejkejej džefri d robot

 

 

Nismo svi stigli da gledamo jos - stavi to u spojler, please.

počeo pičvajz,

 

neočekivani detalji i pretpostavke kao da je tek počela serija

Pisem par stvari koje su neki drugi mudri/zagrizeni ljudi izvalili, a ja samo procitao:

 

 

 

- sva je verovatnoca da ce Hanibal ovu gospodzu zameniti hostom, i time siriti svoj uticaj i ledja u parku, a mozda i van parka

- hostovi nisu u mogucnosti da vide neke stvari koje su im zabranjene programiranjem. S tim u vezi, ima ona slika jedna na kojoj su Ford i njegov valjda cjale. Mesta ima za jos jednu osobu i tako je centrirana da bude tu jos jedna osoba, ali je nema. Sliku je drzao i gledao Bernard, pa je moguce da nije bio u stanju da vidi trecu osobu koja je najveroatnije Arnold

- oni razgovori Bernarda i Dolores se nisu odvijali u glavnoj bazi, nego u ovoj izbacenoj, ili nekoj slicnoj njoj negde u parku. Kako sada stvari izgledaju, Arnold je u tim seansama govorio kroz Bernarda, pitanje je da li uz Fordovu dozvolu ili bez

- ima scena u jednoj od proslih epizoda u kojoj su se Bernard i Tereza jebuckali, pa nesto malo pricali i zezali, pa ona njemu kaze "is that your programming", na sta ju je on samo iskulirao kao da nista nije rekla, a zapravo kao host je bio blokiran. Takodje, on nju u jednoj sceni pita da joj snimi facijalne ekspresije i uprogramira u hostove, a to ima veze sa tockom 1. Zbog ovoga mi je serija porasla u ocima, svaka scena je bitna, svaka replika i nacin izgovora moze da oda neku bitnu sitnicu.

 



Btw, Hopkins zakiva ovom ulogom, strasan performans, a i lezi mu.

Meni se ovo bas svidja. Cak i Hopkins, kog organski ne podnosim. 

 

Ne slazem se za Dolores i Willa. Neko je ranije primetio kako njih dvoje nikako glumacki da kliknu. Cini mi se da su konacno kliknuli u ovoj epizodi. Daleko je ovo od Sam i Gil, spram njih dvoje ovi glume za oskara. 

 

Dzefri je car.

S jedne strane, malo mi je zao sto je host, ali i ovako briljira

 

 

Jedino sto bih voleo jeste da su muziku radili ili Cliff Martinez ili Trent Reznor. Sve ostalo za sada super. 

 

 

jerima sanse da je recimo i camuga, i ceo staf robotski?

 

 

:ziga:

 

twist ocigledan, ali dobro uradjen(what door?). Dolores i Will me zapravo nisu smarali.

Sir Anthony  :ziga: 

 

nisam jos gledala zadnju al htedoh da napisem da me westwold podseca na das experiment

 

twist ocigledan, ali dobro uradjen(what door?). Dolores i Will me zapravo nisu smarali.

Sir Anthony  :ziga: 

 

+1

i onaj  momenat na pocetku kad sanja sina, pa cujemo njegov glas dok ispituje gologuzog.

missim, meni je bilo jasno da je stoposto to jos kad su on i dolores ponovili istu lajnu.

nije ovo sve uopste lose.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.