Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

10 minutes ago, Joe D said:

meni to logicno, eyedea je jedan od retkih iz te ekipe koje sam zapravo mogao da slusam bez da polomim mozak. slug isto. aesop rock nije normalan lik. sage mi je nesto izmedju. 

ja sam hteo da poredim sa atmosphere pa me mrzelo da se ne razvije u ne znam šta. msm nije kao da mi imamo armiju non privileged repera pa sad pravimo podelu, kod nas manje više sve isto

 

EDIT Ovaj je završio fakultet kakva je to referenca u Srbiji? Kao mama i tata kinta pa upiso fakultet msm koji fakultet je završio i inače o bože jel on sam potego to pitanje koji blam

Edited by Hermetico
Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovo me podseti na tvoj (mislim da je tvoj) stav o Tool-ovim albumima. Ono, valjaju samo prva dva, ostalo je intelektualno/zagledano u sopstveni pupak/tehničko izdrkavanje.

Jel tako nekako beše?

Jeste, ali nemam pojma kakve to ima veze sa Marcelom. Inace ja generalno imam deficit paznje i retki su bendovi koje sam slusao vise od max dva albuma. Kod Toola je to bas izrazeno jer je okolina nastavila da ceka sa ushicenjem svaki novi album, ja bio u fazonu ok culi smo sve to, 10 puta bolje na prethodnim albumima, cemu odusevljenje, evo ima 100 puta bolje nove muzike ali jbg, Tool.

Link to comment
9 minutes ago, Lezilebovich said:

al' wutangovci kidaju lirikse  :D

 

Iz nekog razloga nema Decka na listi, a on verovatno ima najjace rime medju Wu-ovcima..

Link to comment

True. I sâm sam u sekti od '95. :D

Samo sam hteo da izvučem paralelu kako mnogima ne leži to 'intelektualno proseravanje', što mi nikako nije jasno.

 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

To e to.

Subjektivno je brate živim s ljudima koji to vole do bezumlja naučili su me da pravim muziku koristim kompjuter. Ali valjda se Čačak iz mene ne može isterati, oh wait pola njih je iz Čačka,,, Vrv sam prosto drkadžija, ne obraćajte pažnju nije to ništa štetno nego ja ne mogu

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

True. I sâm sam u sekti od '95. :D

Samo sam hteo da izvučem paralelu kako mnogima ne leži to 'intelektualno proseravanje', što mi nikako nije jasno.

 

 

Link to comment

tesko je provesti vreme u prostoriji sa nekim ko se lozi na tul duze od 15 minuta i ne zamrzeti ideju tog benda. whoa dude, trinesosminski ritmovi i fibonacijevi nizovi, ludilo...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

nisam toliko veliki fan tool-a, i ne pokusavam da razumem njihove tekstove, ali njihov koncert u pioniru 5.9.2007 je najbolji na kojem sam bio u zivotu. to treba doziveti.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

tesko je provesti vreme u prostoriji sa nekim ko se lozi na tul duze od 15 minuta i ne zamrzeti ideju tog benda. whoa dude, trinesosminski ritmovi i fibonacijevi nizovi, ludilo...

Sveta istina.

Link to comment

marcelova pesma je krindz ali ja sam uvek na njegovoj stani jer ga najvise mrze naci reperi i genrealno nacosi. marcelo lepo pise i lako pise, ima talenat. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...