Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 6.4.2022. at 23:10, maheem said:

Word.

Skubi odličan na ovim trakama.

 

 

ove godine BegeFank u dva termina na festivalu na divčibarima - https://mmf.rs/?lang=en

večernji termin sa baćkom, dnevni bez ...  Jesam fan, ali prošle godine u matineu je razvalio (a kako bi bog drugačije)

 

Spoiler

dok sam još u fanboy režimu da dodam da je izašla i Vukčevićeva knjiga 

Knjiga „Dobar Rep“ Predraga Vukčevića Bege Fanka nesvakidašnje je provokativna vožnja kroz istoriju stila, nabijena erudicijom, stavom i – možda najvažnije – duhom! Reč je o autentično napisanom vodiču kroz najvažnije sociološke i društvene fenomene afroameričke kulture druge polovine 20. veka (preciznije – nakon sloma Pokreta za građanska prava Afroamerikanaca) koji u središte društvenih previranja postavlja muljatora kao vitalnu borbenu mašinu spremnu da se uspešno nosi kako sa belačkim rasizmom, tako i sa kapitalističkom represijom koju je bela zajednica nametnula ostalima.

 

 

 

inače, na festival dolaze i Vojko, TBF, Sunshine ... 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Drugari, treba mi pomoc. Jesam li ja izlapeo ili je Sunshine imao pesmu na melodiju Oye como va? Ako jeste, kazite kako se zove, ubih se 2 sata pokusavajuci da se setim ili pronadjem

Link to comment
10 minutes ago, Lord Stef said:

Drugari, treba mi pomoc. Jesam li ja izlapeo ili je Sunshine imao pesmu na melodiju Oye como va? Ako jeste, kazite kako se zove, ubih se 2 sata pokusavajuci da se setim ili pronadjem

Imali su na Evil Ways

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Evil ways, jbt! Hvala ti ko bratu, trazio sam ko sumanut, cela noc bi mi otisla na ovo.

znam, isti sam takav, ne smirujem oko ovakvih stvari, kaveri i "gdje je glumio ovaj glumac, što mi je poznat majku mu" su moj put u svenoćno ludilo. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Padni mi na grudi, brate :D Ne znam u cemu je fora, ali milion puta mi se desavalo da se kao korz maglu setim neke melodije ili nekog lika i onda ko posednut trazim po internetu i ups jbt vec je pola 5 a ustajem u 6 za posao. OCD je jebena stvar,

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Padni mi na grudi, brate :D Ne znam u cemu je fora, ali milion puta mi se desavalo da se kao korz maglu setim neke melodije ili nekog lika i onda ko posednut trazim po internetu i ups jbt vec je pola 5 a ustajem u 6 za posao. OCD je jebena stvar,

to ili "odakle je ova tema, odakle je maznuo ovo,", to je vjerovatno najgore, jer se najteže gugla :D 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, James Marshall said:

to ili "odakle je ova tema, odakle je maznuo ovo,", to je vjerovatno najgore, jer se najteže gugla :D 

 

odakle je maznuo ovo?

 

Secondhandsongs ili Whosampled :D

 

Link to comment

 

Ima puno oldskul stvari, ko zeli moze poslusati kad su tuzni dani. Uskoro uradicu i za druge ex-yu drzave, samo da skupim jos malo materijal. Pozdrav iz Makedonije.

 

 

 

 

Link to comment

Ima puno oldskul stvari, moze se poslusati kad su tuzni dani. Uskoro cu uraditi za sve ostale ex yu drzave, samo da skupim jos malo materijal. Pozdrav iz Makedonije.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...