Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sta vam je tacno ta "moralna panika" ? Nije bas da pratim njegov opus, ali osim ove angazovana mu je i Pegla. I sto se mene tice, ima onu stvar sa Skaj Viklerom i to je to. 
e da, ima i ona u kojoj je on uspeo jer roka hop i faks, a ovi su ostali ljakse , ili tako nekako

 

Link to comment
12 hours ago, Lezilebovich said:

Sta vam je tacno ta "moralna panika" ? Nije bas da pratim njegov opus, ali osim ove angazovana mu je i Pegla. I sto se mene tice, ima onu stvar sa Skaj Viklerom i to je to. 
e da, ima i ona u kojoj je on uspeo jer roka hop i faks, a ovi su ostali ljakse , ili tako nekako

 

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Hermetico said:

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

Ponekad je mnogo jači efekat kad neko glasno artikuliše ono što svi (ni)smo skapirali.

Uopšte, nije mi jasna pizma glede Marčela ovde. 

Pa upravo je i potrebno non stop ponavljati i ljudima utuviti u glavu, jer ovako ne ide...jbg.

 

Kolega napadaj mi je jasan, ne voli rep i repere :D

  • +1 1
Link to comment

Ja ne pratim mnogo domaći, probirljiv sam i inače a i mator pa ne uhvatim mnogo. Slobodno podvedite ovo pod najsubjektivniji moguči utisak, daleko sam od stručnjaka

 

EDIT Btw za mene su kolumne u Politici diskvalifikacija koje vjere bio, to je moja crta u pesku koju ne smeš preći. Ali nije samo to. Ali i to je

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...