Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

26 minutes ago, Hermetico said:

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

mozda ne objasnjava vama sto znate, nego nekim drugima

 

ima neko vreme kad smara marcelo, ali to nije ovo vreme sad

 

odlicna mu je pesma

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

mozda ne objasnjava vama sto znate, nego nekim drugima

 

ima neko vreme kad smara marcelo, ali to nije ovo vreme sad

 

odlicna mu je pesma

Pa hip hop je uvek bio interna igra jbg. Marčelo je u medijskom smislu bloger, čime god da se bavi inače. S.A.R.S domaćeg repa

 

EDIT Ili Dejan Cukić, ako čitaju stariji. Ono, za BeerFest. Generalno fura tu neku dobru priču, taj fazon

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment
mozda ne objasnjava vama sto znate, nego nekim drugima
 
ima neko vreme kad smara marcelo, ali to nije ovo vreme sad
 
odlicna mu je pesma
Tačno ovako. A ja ga čak i ne volim nešto. I ne mrzim. Prosto sam ravnodušan.
Ovo je pogodio[emoji769].
Nije mesija. Samo je dobro skockao pesmu.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, booyaka said:

Meni je Marčelo kao neki student iz unutrašnjosti koji je došao u BG i misli da je skapirao fazon.

Studenti iz unutrašnjosti moraju znati gde im je mesto :fantom:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Hermetico said:

Pa hip hop je uvek bio interna igra jbg. Marčelo je u medijskom smislu bloger, čime god da se bavi inače. S.A.R.S domaćeg repa

 

EDIT Ili Dejan Cukić, ako čitaju stariji. Ono, za BeerFest. Generalno fura tu neku dobru priču, taj fazon

nista, uvek moze baciti rimu na temu kolko tona belog prebacuje preko ruku

 

 

2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Tačno ovako. A ja ga čak i ne volim nešto. I ne mrzim. Prosto sam ravnodušan.
Ovo je pogodioemoji769.png.
Nije mesija. Samo je dobro skockao pesmu.







... Shiit has hit the fan
 

takodje, kakav bre mesija

muzicar, ciju pesmu nisam cuo godinama unazad, sad ima ok stvar i to je to

Link to comment
53 minutes ago, Hermetico said:

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

 

Nije to. Ovako se napada, da ostanu reci, kao i knjiga...tako na kraju i film treba da se napravi jer to je ono sto pomera psiha. Ne prica nama, vise je izjava za medije koju ne mozes da ostavis nigde, pitanje na konferenciji za stampu a utisaju mikrofon. Bjela je snimio nesto za vreme bombardovanja, dok je trajalo. Nije bilo dobro al nije ni bitno, moguce je opisati ovo u realnom vremenu, sada kada je tesko probiti se u zivu rec. Zato su krenuli na fdu, da sprece al evo curi kroz neke rupe.

Edited by villiem
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Moguće, samo mi je zasmetala tvoja formulacija. Zaličila mi na neko kultur-proseravanje.

I ja sam student iz unutrašnjosti, ali očigledno nisam skapirao fazon :sad:

ne treba da budeš strog prema sebi, jer izgleda da nije ni marčelo

 

ma inače ta pričao o nekom, valjda, beogradskom fazonu je totalno promašena. samo kad pogledaš rap/hiphop scenu vidiš da ima nekih milion "fazona" i sad kao marčelo nije skapirao esenciju beograđanštine valjda... besmisleno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...