Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Marčela sam upoznao preko bivše devojke pre jedno 20ak godina pred neku svirku ispred DO. Furao je onu crnačku maramu i pozdravio se shaolin naklonom sa obe sklopljene ruke u znaku molitve, umesto rukovanja. Transfer neprijatnosti je bio over the roof, ali ukratko dečko je dobar ko panja i u tom domaćem trash hip hop svetu mu je najveća mana što je obrazovan i završio fax. Jebiga, on repuje kao neko ko je završio književnost, a dop i kobase je ostavio ovima koji su studirali dop i kobase. Nikad ga nisam slušao jer mu je glas baš neprijatan, a pesme su mu uvek bile neki pokušaj mainstrima. Jasno je što ga ljudi hejtuju, ali eto, sad je ubo i to je super. 

Edited by Mos
  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

 

Nije to. Ovako se napada, da ostanu reci, kao i knjiga...

 

Ne znam, uvek više cenim frontalni napad nego ovaj opštemestaški pritojnity


 

Quote

Ivicina žena meni jase po kobasu
Zbog toga sam ja u rijimu na lošem glasu

***

U novine je pisalo da najveći sam zlorad
Najveća je pička Veljović Milorad
Na Mercedesu mome od Magnuma rupetine
Spensi u civilima najvece pičketine

***

Krš gole stjene i gudurina
Ivica Dačić najveća pizdurina

 

 

Link to comment

Ovo nije ni frontalni niti bilo kakav drugi napad na AV-a i ekipu, ovo je opis stanja nas seronja koji na sve kažemo JBG i glođemo se ko je izdajnik, a ko veći binSr.

I nije ubo ovom pesmom ništa više nego 20 puta ranije već sa sličnim temema. Čovek je književnik, prosto ne može da repuje kao Prti-BeGe ili Ajs sve i da hoće.

  • +1 2
Link to comment

Jbg, opštemestaški pristojniti zahteva minimalni mentalni napor da pogledamo sebe u ogledalu i pronađemo se u tim stihovima.

Ovo vulgarno silovanje rima mi liči na bad copy BS-a, možda radi nekog ispod 20 dina.

 

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Jbg, opštemestaški pristojniti zahteva minimalni mentalni napor da pogledamo sebe u ogledalu i pronađemo se u tim stihovima.

 

 

Naprotiv, ne zahteva nikakav napor, u tome je i fora. Stating the obvious.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

 

Ivicina žena meni jase po kobasu
Zbog toga sam ja u rijimu na lošem glasu

***

U novine je pisalo da najveći sam zlorad
Najveća je pička Veljović Milorad
Na Mercedesu mome od Magnuma rupetine
Spensi u civilima najvece pičketine

***

Krš gole stjene i gudurina
Ivica Dačić najveća pizdurina

 

 

Evo bez googlanja - je li ovo Mikri maus? Nekako čujem njegov glas dok čitam :)

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

Naprotiv, ne zahteva nikakav napor, u tome je i fora. Stating the obvious.

Mozda tebi i meni, šta misliš koliko njih bi se prepoznalo u njegovim stihovima? 

 

Meni je ono Ivica, Veljović pičketine što si naveo totalni promašaj. To bih pustao kad dođe do šorke sa pandurima na protestu.

A ovo Marčelovo bih, kao u Paklenoj pomorandži, pustao svakoj oportunitetnoj komformističkoj pičketini kojoj nije dovoljno loše, dok se ne korumpira .wav fajl.

 

 

 

Esid: ljudi danas potiskuju sve to što očigledno tebi i meni, racionalizuju svoje nečinjenje jer ćuti, dobro je ovako, može gore. I cenim da je to većina danas. Njima treba u lice sasuti obvious.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...