Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

Odgledao sam dokumentarac, dobro je odradjen, ali je mnogo kratak i previse toga je preskoceno, a realno neke stvari i bolje sto su preskocene :D

Nisam jos preslusao album, jedino ovu jednu pesmu koja se i nalazi u dokumentarcu, sasvim je solidna, svidja mi se zenski vokal, spot je isto OK.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Azdaja said:

Ubio je Juice, jebeno remek delo, uvek sam imao neke predrasude prema njemu al ovim me je oduvao. Uffff

 

Upravo sam preslusao album, isto mi se svideo, a inace generalno mi nije jasno zasto Juice izaziva toliko podeljena misljenja medju publikom?

 

Izdao je 4 klasicna rep albuma (Hiphopium 1,2,3,4), zatim 2 odlicna trep albuma (Apetiti Mi Rastu, Od Blata Do Zlata), a jedino je upitan onaj dizel album (Brate Minli).

Jesu malo problematicne njegove saradnje sa nekakvim folk izvodjacima i starletama, kao i eksperimentisanje sa autotjunom, ali to su bile iskljucivo kes kombinacije.

Kad se sve sabere i oduzme, iako mi licno Juice nije najomiljeniji srpski reper svih vremena, definitivno po talentu i celokupnoj karijeri spada u TOP5 na srpskoj sceni.

 

Ajde kad je vec on u fokusu, moram da okacim tri njegove starije pesme koje sam uvek gotivio, steta sto mu je propao streetwear biznis, ali su mu zlatne kajle vrh :fantom:

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

6 godina drzao u steku ovakvu stvarcugu.. nije normalan..

Kad sam skapirao to isto bilo je samo :O :O

 

Kakav beat i početak pesme zuzuzu već je na ringtone postavljena. 

 

Stoka je solidan al zna se ko je tata. :)

Link to comment

Pozdrav svima, nisam slušala domaći rep više od nekoliko godina. Šta je sa Tokijom, Monogamijom i njihovim potomstvom?

 

"Ja sam samo mleo" je biser na malenoj ogrlici genijalnosti. Ima li danas šta takvo?

 

Put moj ne mogu da shvate

Samo Bog me shvata brate

Link to comment

Meni taj Monogamija nikako ne lezi, pokusavao sam vise puta da ga slusam i ne vredi, jedino mi je donekle kul zbog tetovaza, ali mi se njegova muzika ne svidja.

S druge strane, Tokyo mi je bio simpatican, ali nisam se nesto naslusao njegovih pesama, dobar je bio na ovoj pesmi, iako je naravno i ovde Struka bio najbolji :fantom:

 

On 22.8.2020. at 11:19, Mos said:

Skoro dobar kao Lud!

 

On 22.8.2020. at 11:20, Azdaja said:

Posle Corone i Relje!!

 

Zna se koja su cetiri repera najbolja (Lud, Reksona, Struka i Dada), posle njih dolaze ova cetvorica (Juice, Ikac, Corona i Mejsi).

A nema niceg boljeg nego kada repuje Sveto Trojstvo (Lud, Reksona i Struka) preko matrice Njegovog Velicanstva (Lud) :wub:

 

Edited by Бруклинский
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...