Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Samos je super, napisacu ti posle neke preporuke (ako nisam već na temi pre, kada sam se vratila 2017?)

Gde ćete biti smešteni?

 

//Mislim samo da je bolje da odete krajem (poslednju nedelju)  avgusta, tada popusti vrelina konačno

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
24 minutes ago, I*m with the pilots said:

Samos je super, napisacu ti posle neke preporuke (ako nisam već na temi pre, kada sam se vratila 2017?)

Gde ćete biti smešteni?

 

//Mislim samo da je bolje da odete krajem (poslednju nedelju)  avgusta, tada popusti vrelina konačno


idemo 14 avgusta na 2 nedelje. ograničeni smo godišnjim koje žene koja ne može dobiti odmor da ulazi u septembar :(

 

idemo u pitagorio

Edited by Ros
Link to comment
6 minutes ago, vookela said:

Sta kazu braca Grci na mere? Ja neko jedrenje planiram za kraj jula...

 

nama rekose 2020-e, na izletu brodom: "kad pristajem i odlazimo stavite maske" :D

 

bez zezanja, bice sve ok, ne brigaj. ako je leto 20 i 21 proslo, tek ce ovo. posebno sto si na otvorenom stalno. verujem da do leta nece traziti ni potvrde o vakcinaciji. eventualno da se uradi test.

 

koju rutu pravis?

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, vookela said:

Sve mi se cini nesigurno, pre sam u januaru znao sve i imao rezervisano a zbog ove situacije tesko

 

i kod mene je tako. sad je u stvari mnogo veci problem rat u ukrajini nego korona.

Link to comment

Ja jurim brod za Kiklade u julu. Bio sam i prosle godine i svuda je bilo opusteno i nigde nam niko nista nije trazio osim sto su na Sirosu u luci jeli govna sa koriscenjem WCa, ali smo isli po kafanama. Trebalo bi da Grci ukinu i PLF formulare za ulazak u zemlju.

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Ja jurim brod za Kiklade u julu. Bio sam i prosle godine i svuda je bilo opusteno i nigde nam niko nista nije trazio osim sto su na Sirosu u luci jeli govna sa koriscenjem WCa, ali smo isli po kafanama. Trebalo bi da Grci ukinu i PLF formulare za ulazak u zemlju.

 

da, vec od 15 marta. jos jedna briga manje

Link to comment
  • 2 weeks later...

To sa jedrenjem baš uhvatilo maha?
Juče mi prijatelji pričaju da idu na jedrenje u avgustu 10 dana njih šestoro plus skiper...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...