Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

LJudi jel ima neko iskiustva sa agencijom Argus turs? Uplatio sam preko njih da idem u Pefkohori i onda sam cuo price da nijedan autobus ne stigne odjednom nego mora negde da se pokvari i da je potpuno drugacije ono sto su uplatio u odnosu na slike u katalogu. Inace idem u Vilu Stavros pa ako neko ima info o njoj hvala unapred.
najbolje da pitas ovde:http://www.putovanja.info/forum/index.php?showforum=29
Link to comment
  • 3 weeks later...

Je l ima šanse da se na Zakintosu nađe smeštaj na licu mesta? Mislim na apartmane, fali mi jedna soba. Internet nije od pomoći, makar ne booking.com, venere.com i slični.

Link to comment

Kad sam ja bio pre dve godine moglo je da se nadje, doduse ja sam bio u nekom selu blizu Tsilivija ali u svakom slucaju gledaj da iznajmis auto jer ima puno plaza koje su rastrkane po celom ostrvu a busom ili brodicima je sve mnogo ograniceno i komplikovano.

Link to comment
Je l ima šanse da se na Zakintosu nađe smeštaj na licu mesta? Mislim na apartmane, fali mi jedna soba. Internet nije od pomoći, makar ne booking.com, venere.com i slični.
Proveri ovde uz upozorenje da ne shaljesh novac unapred (chak ni kaparu) vec se dogovori sa vlasnikom oko kompletne isplate po vidjenju.
Link to comment
Je l ima šanse da se na Zakintosu nađe smeštaj na licu mesta? Mislim na apartmane, fali mi jedna soba. Internet nije od pomoći, makar ne booking.com, venere.com i slični.
pretpostavljam da bi nasla negde neki smestaj, ali znas kako to ume da bude...otkucaj zakinthos accomodation na google-u i naici ces na gomilu sajtovu gde imas telefone apartmana pa pitaj i dogovori se. Edited by Rosbacher
Link to comment
  • 2 weeks later...
@apotekarica: ako ti nije kasno http://www.medhotels.com/ je super za rezervisanje apartmana u grckoj.
Hvala ti na linku, nije kasno! Nije bas ostalo mnogo smestaja (krecem prekosutra) ali nudi mi jedan hotel koji kakav-je-da-je bolji je od apartmana, a cena je ok (450 evra za 11 dana, BB). Paculla - deus ex machina u rane jutarnje sate :Hail: P.S. samo da pobljucnem po domacim agencijama na brzaka - kao sto rekoh treba mi dodatna soba za jednu osobu (sebe) jer moram da se odmorim i ne mogu da spavam u apartmanima sa svojih najblizih n prijatelja (koji su me i premuntali na sentiment da uopste krenem coporativno). I tako ja danima trazim doticnu sobu, od interneta nema vajde (osim, izgleda, ovog pacullinog sajta, evo sad strepim nad mejlom cekajuci potvrdu), ili sve prodato ili mnogo skupo. U medjuvremenu po agencijama raspale neke brutalne last minute ponude i - NIJEDNA nece da mi proda aranzman bez avio prevoza (to jest, da rasturi paket aranzman, iako sam ja spremna da platim i dvokrevetnu sobu - sve radim za svojih osam sati pravednickog sna). Nije upalilo ni ubedjivanje na temu "valjda vam je bolje da meni prodate bilo sta, nego da vam soba zvrji prazna". Stvarno mi nisu jasni... A nije da ne mogu to da urade, mogu jos kako vec... ne znaju, lenji, ma... Ako mi ne upali ova rezervacija na medhotels.com, valjda cu naleteti na neku grcku babu sto izdaje sobe na licu mesta :unsure:
Link to comment

Jos uvek nisam rezervisala, jebavam se s nekom bankarskom doznakom za placanje, nadam se da ce sve biti ok. @twisted: veruj mi, ne zelis da ides. Elysees je Hilton-Hyatt-Sheraton-4 Seasons-Savoy sa jagodama i slagom za ovu socijalu u koju smo se mi uvalili. Enivej, hvala ti na (ponovljenoj) ponudi :D

Link to comment

Ah ta socijala za 450 evra, đavoli je popili...Moco, Argus ti je socijala socijale. Jeftiniji je od konkurencije upravo zbog toga što sve ne mora da bude kao što je obećano. Bolje od onoga što je obećano ne može biti, a gore uvek može da se desi. Otprilike jedino što ti je garantovano je cena.Danas imao fin razgovor sa Džolijem. Sve znaju o apartmanu, i koliko je od plaže, i da ima zelenila i di je prodavnica samo ne znaju dal ima terasu. Pa reci lepo da nema, a ne da mi prodaješ tante za kukuriku.

Link to comment

narode, sta vas tera da idete na letovanje preko agencije? sto lepo ne odvojite sat-dva svog zivota, nadjete na netu to sto vam se svidja, i bukirate direktno?

Link to comment
Ah ta socijala za 450 evra, đavoli je popili...
Skupa socijala... Sa sve sporetom pored kreveta, i zajednickim kupatilom.
narode, sta vas tera da idete na letovanje preko agencije? sto lepo ne odvojite sat-dva svog zivota, nadjete na netu to sto vam se svidja, i bukirate direktno?
(Ne)Prijatelji :( koji nemaju vizu i grcki hoteli koji ne salju pozivna pisma postom u dve hard kopije, jedno na podnosioca zahteva a drugo na ambasadu.
Link to comment

ko voli pelion i damuhari, znam vlasnika, jako gotivan klinac, voli beograd - slace sve sto treba, iako su mu objekti popunjeni bez pardona.ako nekome treba neka se javi na pm

Link to comment

prednost agencije je što ti oni sve završe i nema se mlatiš - uperiš prstom, platiš i letiš.jedino što volim zaista u hotelima u odnosu na divne grčke apartmane (inače sam veliki fan plavo-bele zastave) je što se probudiš, siđeš na doručak i tutanj na plažu. uveče dođeš ponovo na klopu i Bog da te vidi. neee razmišljaš. a hoteli su na kritu jako skupi.

Link to comment

pa moguce da nekome jeste prednost to sto ti oni zavrse - ali sem argumenta koji je apotekarica navela i koji nazalost jeste za mnoge odlucujuci (viza) - ne postoji nijedan drugi parametar u kome sam ne mozes da napravis sebi mnogo bolje i mnogo jeftinije od onoga sto ti uradi agencija. ne znam, ako su ljudi koje poznajem relevantni za bilo kakav zakljucak, mogu da primetim da je nivo samostalnosti nasih ljudi jako nizak i da ce radije provesti odmor u nekakvom krajnje sumnjivom turistickom naselju nego potrositi malo vremena i hrabrosti da se organizuju i skockaju nesto daleko lepse, ne retko i za manje pare. sto se grcke tice, ne secam se da sam ikada video u ponudi nasih agencija smestaj koji volim, autenticne ili bar malo kultuvisanije kuce, izolovane od turisticke vreve, orijentisane na one koji preferiraju individualni turizam umesto ho-ruk ajmo svi na dorucak veceru sad opcije. a to se zacas posla nadje na netu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...