Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

14 minutes ago, radisa said:

Nisama ja to rekao... :D

 

Na žalost, nisam nikad učio Francuski... :(

Ma rekao je Radnik, ali prokleti mob telefon. Izvinjavam se.

Link to comment
14 minutes ago, Lezilebovich said:

N1 ima uživo pokrivanje (ili je bar bilo do pre par minuta) 

 

Na sajtu im je neka ultrabajata slika. Neće niko da se cima, da eventualno pokriva najvažniju planetarnu vest trenutno.

Link to comment
27 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ok, ne može da napravi ponovo, ali može da popravi ono što može.

Ne radujem se, aman, ali dešavaju se ovakve stvari. Kad se desi namerno, ljudskom zlobom i silom, onda stvarno tugujem.

 

 

 

 

Meni, vidis, nije jasno.

 

Zgrada je u ozbiljnom renoviranju koje nosi rizike. Valjda je tu bilo nekog planiranja da se rizik, a pozar je, pretpostavljam, jedan od mogucih rizika minimiziraju. 

 

Ovo nije zemljotres pa da kazes jebi ga, ne moze se nista, ovo je pozar u scu Pariza na zasticenoj gradjevini.

 

 

Ako je

Quote

The cause is not yet clear, but officials say that it could be linked to renovation work.

 

ovo tacno, onda tim gore. 

Link to comment
6 minutes ago, Anonymous said:

 

Na sajtu im je neka ultrabajata slika. Neće niko da se cima, da eventualno pokriva najvažniju planetarnu vest trenutno.

Ne znam šta ti gledaš ali N1 se uključio u CNN live. Sa sve prevodiocem.

Link to comment

5 tona vode sa visine od 200 metara lomi sve ispod sebe, nemojte se zezati, to trampovo je epska glupost. od crkve ne bi ostalo nista. plus je neprecizno pa bi se vatrogasci morali skloniti.

Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

 

Meni, vidis, nije jasno.

 

Zgrada je u ozbiljnom renoviranju koje nosi rizike. Valjda je tu bilo nekog planiranja da se rizik, a pozar je, pretpostavljam, jedan od mogucih rizika minimiziraju. 

 

Ovo nije zemljotres pa da kazes jebi ga, ne moze se nista, ovo je pozar u scu Pariza na zasticenoj gradjevini.

 

 

Ako je

 

ovo tacno, onda tim gore. 

 

Def nesto sto moze da se desi na starim gradjevinama :(

 

https://www.theguardian.com/uk-news/2018/jun/16/firefighters-tackle-blaze-at-glasgow-school-of-art

 

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

5 tona vode sa visine od 200 metara lomi sve ispod sebe, nemojte se zezati, to trampovo je epska glupost. od crkve ne bi ostalo nista. plus je neprecizno pa bi se vatrogasci morali skloniti.

A sto bas 5 tona?

I mislis li da je cilj domenzija cirka 150 x 50 metara premali za majstoretm koji se kurce pametnim otuzjem…
Daj ne zajabevaj.

Link to comment

Ne bi bilo cudno da je pozar povezan sa renoviranjem. U mom selu je pre 15 godina izgorela stara biblioteka, neki radnici su zabrljali. Vekovi i vekovi prodju i onda puf. Dosta tuzno.

Link to comment
8 minutes ago, Budja said:

 

Ovo nije zemljotres pa da kazes jebi ga, ne moze se nista, ovo je pozar u scu Pariza na zasticenoj gradjevini.

 

Skoro da i jeste zemljotres. Za 700 godina, tu se po crkvi mota milion ljudi. Popovi, vernici, turisti, pa evo danas majstori. Po zakonu velikih brojeva, jedan mora nekada zeznuti nešto. I eto sad se desilo to nešto, kao što se nekada desi i zemljotres.

Meni je 100x gore što vatrogasci nisu imali pojma šta i kako da rade. Njima je u opisu posla da očekuju ovako nešto i imaju odgovor. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...