Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

4 minutes ago, Anonymous said:

 

To izgleda ima samo u Srbiji, da se neko raduje što gori jedna od tekovina ljuskog roda.

Ma ne verujem ni da se nešto stvarno raduje, malo govance opet pokušava da privuče pažnju na sebe. Više od psovke neće dobiti.

Link to comment
Just now, braca said:

Ma ne verujem ni da se nešto stvarno raduje, malo govance opet pokušava da privuče pažnju na sebe. Više od psovke neće dobiti.

Namestite da mogu da se kace slike vece od onih slikanih peglom pa da kacim kokanje 

Link to comment

Vest od pre tri dana:

 

https://www.thejournal.ie/france-jails-jihadist-woman-accused-over-foiled-terror-attack-in-paris-4590216-Apr2019/

 

ONE OF THREE women allegedly involved in a foiled plot in 2016 to blow up a car packed with gas canisters near the Notre Dame cathedral in Paris was today sentenced to eight years in prison by a French court for earlier offences. Ines Madani, 22, was sentenced following a three-day trial during which she was accused of encouraging would-be jihadists to go to Syria and participate in attacks against France between March 2015 and June 2016. 

 

 

Ne bi me čudilo da je povezano sa požarom.

Edited by napadaj
Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Jesi se ovako lozio i za 9/11, debilu jedan? 

Verovao il ne, msm ozbiljno, moja secanja na 9 11 je opste slavlje, sto u kuci, sto u naselju medj komsilukom i rodbinom. Isto bilo i za djindjica

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...