Jump to content
IGNORED

Liberté, égalité, fraternité


bigvlada

Recommended Posts

Hajde malo da se igramo zute stampe:

 

Kada je pocela afera sa Fillon-om, drug koji je pro Fillon mi je rekao da ce Rpublikanci (Fillon-ova stranka) uzvratiti udarac i da ce njihov napad ici na Macron-a u vezi njegovog navodnog homoseksualizma (nisam imao pojma o tome). 

 

Dvije sedmice poslice, jedan poslanik republikanca (bliski rodjak ovog mog druga) je dao intervju, za sputnik cini mi se, gdje je pricao o Macronovom navodnom homoseksualizmu.

 

Opet vidjeh druga prije par dana, sada kaze da ce uskoro i fotografije poceti da izlaze. Dodao je i da ovi drugi nece ostati mirni i da ce izaci price o navodnom Fillon-ovom biseksualizmu (on kaze da to svi znaju).

 

Bienvenues en France et vive le PSG :D

Edited by borris_
Link to comment

Hajde malo da se igramo zute stampe:

 

Kada je pocela afera sa Fillon-om, drug koji je pro Fillon mi je rekao da ce Rpublikanci (Fillon-ova stranka) uzvratiti udarac i da ce njihov napad ici na Macron-a u vezi njegovog navodnog homoseksualizma (nisam imao pojma o tome). 

 

Dvije sedmice poslice, jedan poslanik republikanca (bliski rodjak ovog mog druga) je dao intervju, za sputnik cini mi se, gdje je pricao o Macronovom navodnom homoseksualizmu.

 

Opet vidjeh druga prije par dana, sada kaze da ce uskoro i fotografije poceti da izlaze. Dodao je i da ovi drugi nece ostati mirni i da ce izaci price o navodnom Fillon-ovom biseksualizmu (on kaze da to svi znaju).

 

Bienvenues en France et vive le PSG :D

 

Eraser mod:

Putin.

Link to comment

Macron-ov PR manager je bivsi Hillary-n. :D

Vec su pocele price kako su rusi hakovali njegov sajt.

Definitivno necu glasati u prvom krugu. U drugom cu glasati protiv.

Link to comment

srećom nisu svi ponizne debilčine kao krdo švediotkinja i maja gojković :fantom:

 

The leader of France’s National Front, Marine Le Pen, has opted to cancel a meeting with Lebanon’s Grand Mufti rather than wear an Islamic veil.

 

Ms Le Pen is in the country to meet its leaders ahead of the first round of voting in France’s Presidential elections in April, in which she is expected to top the polls. But when offered a scarf to wear to a scheduled meeting with the Sunni religious leader, the Grand Mufti Sheikh Abdul Latif Derian, she declined.

 

“I met the grand mufti of Al-Azhar,” she told reporters, referring to a 2015 visit to Cairo’s historical centre of Islamic learning. “The highest Sunni authority didn’t have this requirement, but it doesn’t matter.

 

“You can pass on my respects to the grand mufti, but I will not cover myself up,” she said. :smoris:

 

Press officers for the cleric said they were “surprised by her refusal” as her aides had been informed in advance of the requirement to wear a headscarf.

Edited by Hella
Link to comment

Hajde malo da se igramo zute stampe:

 

Kada je pocela afera sa Fillon-om, drug koji je pro Fillon mi je rekao da ce Rpublikanci (Fillon-ova stranka) uzvratiti udarac i da ce njihov napad ici na Macron-a u vezi njegovog navodnog homoseksualizma (nisam imao pojma o tome). 

 

Dvije sedmice poslice, jedan poslanik republikanca (bliski rodjak ovog mog druga) je dao intervju, za sputnik cini mi se, gdje je pricao o Macronovom navodnom homoseksualizmu.

 

Opet vidjeh druga prije par dana, sada kaze da ce uskoro i fotografije poceti da izlaze. Dodao je i da ovi drugi nece ostati mirni i da ce izaci price o navodnom Fillon-ovom biseksualizmu (on kaze da to svi znaju).

 

Bienvenues en France et vive le PSG :D

 

zar se na to u francuskoj gleda lose? mensecini da je to kao komplimente da razmenjuju ;)

Link to comment

zar se na to u francuskoj gleda lose? mensecini da je to kao komplimente da razmenjuju ;)

 

Čitao sam negde davno da to kod Francuza nije slučaj, tamo vlada neka vrsta pritajenog strejt mačizma. Ne znam koliko je to tačno. 

 

Francuzi kažu da to nije deo njihove tradicije, da je homoseksualizam više britanska stvar (Oskar Vajld, Alan Tjuring...)   ^_^

 

Ako imaš ljubavnicu... e to je već francuski  -_-

Edited by slow
Link to comment

Tesko da nije deo njihove tradicije, samo od fr. knjizevnika tu su Marsel Prust, Andre Zid, Rembo, Verlen, a od zena Margerit Jorsenar i Fransoaz Sagan.

Edited by IndridCold
Link to comment

France least tolerant country in Western Europe of homosexuals

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/10065168/France-least-tolerant-country-in-Western-Europe-of-homosexuals.html

 

France was the least tolerant country in Western Europe, with 28.8 per cent of the population responding that they would not want a homosexual neighbour. This contrasts with 3.6 per cent of Swedish people, 7.4 per cent of Spaniards and 11.1 per cent of Swiss. 16.8 per cent of British people would not want a homosexual neighbour.

 

Edited by slow
Link to comment

Tesko da nije deo njihove tradicije, samo od fr. knjizevnika tu su Marsel Prust, Andre Zid, Rembo, Verlen, a od zena Margerit Jorsenar i Fransoaz Sagan.

 

Francuzi bi sigurno rekli da je britanska lista impresivnija...

Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...