Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

I naravno igra Defoe, 5 min pošto sam ga prodao za -4 jer je mutavi Škot najavio tri izmene u timu. Sad samo neka da gol i gasim nalog

 

Pa ne može ovako se igra. bauljajući u mraku, bez informcija. Čemu ovaj glupi dedlajn sat vremena pre utakmice  <_<

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

ocemo li se obarati Redorane?

 

moj otac kaze da je za stanje u srpskoj drzavi najvise kriv Knez Lazar. kaze da je samo trebao da se skloni Turcima, da izadje to jutro na Kosovo Polje sa pecenim jaricima, kajmakom... i da ih uz pesmu isprati do Budimpeste. ali, Lazo, glava srpska hoce da se junaci.

te u skladu s tim, ja mislim da bi i tebi bilo najpametnije da me uz pesmu propustis do Broda, iskoristi neke transfere koji ce ti znaciti za iduca kola, idi u minus junacki...

 

a mozemo i da se obaramo. kako ti volja.

 

Moj askurđel je imao običaj da uz gusle pripoveda kako je za kompletno otomansko prisustvo na Balkanu (pa samim tim i u Srbiji i, konsekventno, za stanje u srpskoj državi) kriva prepečenica koja se konzumirala na Marici. Srbi sakupili jedno 6x više vojske nego što su kasnije skrpili na Gazimestanu, i sve sa papskim blagoslovom krenuli na Jedrene da zanavijek vrate Seldžuke nazad u Anadoliju i ostale Mongolije. Bilo ih je barem tri puta više nego Otomana koji su se već bili pozdravili sa životom. Ali kao što u Srbalja često biva, odlučeno je da se pobeda proslavi unapred tj. veče uoči bitke i to uz mnogo dobre radže. Olešeni od iste, Zavetnici su se stondirali u svom kampu, Seldžuci skontali da im je to jedina prilika i pod okriljem mraka im upali u kamp. Ostalo je istorija koja se ponovila 646 godina kasnije, drugog aprilskog dana u prvoj godini pomirenja Zlatokose i Medveda. Favorizovani i nadmoćni Srbi se zapili, janičari uvrebali šansu iz kontre i otplovi Brod bez Srbalja na njemu... 

Link to comment

Molim da se primeti kako mi profesionalci koristimo najgluplji od svih džokera :Hail:

 

Stera mi ga barnesara sa ovim ulaskom na 15 minuta sam tako :lolol:

Edited by Ruxin
Link to comment

Kakav sam fejl od čoveka i igrača, zapravo sam samo izbaksuzirao ešlija koji bi ušao u igru jer sad vidim da valensija ne igra. :D

 

Popi gol i crvenu kartu 2 minuta posle mog zakukavanja  ^_^

Edited by Ruxin
Link to comment

Kako stvari stoje imam vise bodova na klupi nego na terenu, malo zbog lose srece, malo zbog gluposti.

Posto se ni Garnirung nije proslavio trebalo bi da budem optimista. I bio bih, da sam barem jednom u zivotu pogodio Sancheza sa ikakvim ucinkom.

Link to comment

Kakav sam fejl od čoveka i igrača, zapravo sam samo izbaksuzirao ešlija koji bi ušao u igru jer sad vidim da valensija ne igra. :D

 

Popi gol i crvenu kartu 2 minuta posle mog zakukavanja ^_^

na koju foru nije dobio cs poene? bio je na terenu 60+ minuta, izašao pre gola. gledam cs scoring pravila i skroz može da se tumači da je trebalo da dobije još 4p.
Link to comment

Vidiš, nisam razmišljao o tome :D

 

Nadam se da makar ima sebe u fantaziju, da ne ispaštamo samo mi nedužni zbog njegovih gluposti! :mad:

Edited by Ruxin
Link to comment

Moj askurđel je imao običaj da uz gusle pripoveda kako je za kompletno otomansko prisustvo na Balkanu (pa samim tim i u Srbiji i, konsekventno, za stanje u srpskoj državi) kriva prepečenica koja se konzumirala na Marici. Srbi sakupili jedno 6x više vojske nego što su kasnije skrpili na Gazimestanu, i sve sa papskim blagoslovom krenuli na Jedrene da zanavijek vrate Seldžuke nazad u Anadoliju i ostale Mongolije. Bilo ih je barem tri puta više nego Otomana koji su se već bili pozdravili sa životom. Ali kao što u Srbalja često biva, odlučeno je da se pobeda proslavi unapred tj. veče uoči bitke i to uz mnogo dobre radže. Olešeni od iste, Zavetnici su se stondirali u svom kampu, Seldžuci skontali da im je to jedina prilika i pod okriljem mraka im upali u kamp. Ostalo je istorija koja se ponovila 646 godina kasnije, drugog aprilskog dana u prvoj godini pomirenja Zlatokose i Medveda. Favorizovani i nadmoćni Srbi se zapili, janičari uvrebali šansu iz kontre i otplovi Brod bez Srbalja na njemu... 

 

pa da. tačno zvuči ovo ko naš meč iz prošlog kola. moji nabeđeni "vitezovi" se ponapijali i onda nas tvoji pešaci odraše od batina ko volove u kupusu.

Link to comment

Kako stvari stoje imam vise bodova na klupi nego na terenu, malo zbog lose srece, malo zbog gluposti.

Posto se ni Garnirung nije proslavio trebalo bi da budem optimista. I bio bih, da sam barem jednom u zivotu pogodio Sancheza sa ikakvim ucinkom.

Mucko djubre ce me opet pokopati :dry:

Link to comment

Već par kola imam dva Hulova braniča, i nemaju klin šitove, ali u prošlom kolu je jedan zabio, a za ovaj 4. gol Hula je jedan asistirao drugom :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...