Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

Emre Can ce presuditi Copiju u njegovom povratku na forum.

 

 

Osim ako Lalana ne proradi, sto bi meni bilo svakako win obzirom da mi je on © u Draftu.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Puko sam jer sam pogresno odabrao ©. Stavio Manea unesto Lukakare...ebiga. idemo dalje !!!

:isuse:

pa gde izgubi od tima kome je od 28 poena Lukaku osvojio 24. i sad se ti malkine bori za opstanak kad najbolji ovako tankuju protiv rivala sa dna :(

Edited by malkin
Link to comment

Odvratnog li kola. Cestitke Ruxine.

 

Hvala kolega! :)

 

Isplatilo se što nisam potrčao u minus, ni ovaj jedan transfer se nije pretrgao da donese poene

Link to comment

:isuse:

pa gde izgubi od tima kome je od 28 poena Lukaku osvojio 24. i sad se ti malkine bori za opstanak kad najbolji ovako tankuju protiv rivala sa dna :(

Pa bejns izasao u poluvremenu i nema klinsit, a vrljavi hul primio u 91. i sjebao mi jos 2 klin sita. Na sve to, stavim traku maneu a ne belgijskoj gol masini i eto - pukoh bez problema..

Link to comment

mene svaki odlazak u minus zajebe, od sledeceg kola sam opet dr skrtica <_< sva sreca pa sam se u premeru namerio na adasevica i njegova tri igraca bez kapitena :D

 

poznati cetvrtfinalisti kupa, ako opet nisam nesto zasro prilikom upisivanja:

 

Kuppp™

Link to comment

mene svaki odlazak u minus zajebe, od sledeceg kola sam opet dr skrtica <_< sva sreca pa sam se u premeru namerio na adasevica i njegova tri igraca bez kapitena :D

 

poznati cetvrtfinalisti kupa, ako opet nisam nesto zasro prilikom upisivanja:

 

Kuppp™

jbt mrtav mu je tim od 24. kola. i 7. je na tabeli :isuse:
Link to comment

:isuse:

pa gde izgubi od tima kome je od 28 poena Lukaku osvojio 24. i sad se ti malkine bori za opstanak kad najbolji ovako tankuju protiv rivala sa dna :(

 

Sevaj, bre. 1 i mene da ukenja svetski, a ti kukaš. A i nije bilo fer da mu pored živog Lukakua pobedu donese CS Hala.

Link to comment

Jos jednom  :isuse: . Poraz za 2 poena, ovako: u 90. minutu Mawson daje gol za Swansea, na Sigijevu asistenciju. Obojicu ima protivnik. Meni izbija CS Jakupovica. Lovren se ne pojavljuje. Kraj.  :cry:

Link to comment

Treci poraz za redom,napokon sam usao u seriju realnih rezultata  :D

 

Da nisam u poslednjem momentu zamenio Kingaru za jalovog Milnera,dobio bih 3 razlike...znaci sve je bas onako kako bi trebalo da bude.

Link to comment

Jos jednom :isuse: . Poraz za 2 poena, ovako: u 90. minutu Mawson daje gol za Swansea, na Sigijevu asistenciju. Obojicu ima protivnik. Meni izbija CS Jakupovica. Lovren se ne pojavljuje. Kraj. :cry:

nemaš Sigija :lolol:
Link to comment

Kraj.  :cry:

 

Bacio oko u subotu veče, video da smo isti, ali ti sa Lovrenom prednosti. Skroz sam zaboravio na mojih 2pts van terena, tako da sam dugo mislio da smo odiksali. Harikenjara.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...