Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Zasluzeno u potpunosti. Spalletti je retard i mislim da je potrosio sav kredit. Inzaghi je odreagovao posle prvog izgubljenog derbija promenom formacije i ved treci put ovog majstora pravi budalom na potpuno isti nacin. Sad cemo izgubiti i drugo mesto.

 

 

Jesu ovo dresovi za novu sezonu? Malo tamniji nego uobicajeno.

 

Ne, i u prvom derbiju jesenas smo nosili ove iste.

Link to comment

Zasluzeno. Em su dobili izmisljeni penal, em igraju kao iz najgorih dana Rudija Garsije. Onaj trio na sredini treba razjebati, pri cemu Radja naravno ne treba da izgubi mesto, vec da se povuce poziciju unazad.

Link to comment

Zasluzeno. Em su dobili izmisljeni penal, em igraju kao iz najgorih dana Rudija Garsije. Onaj trio na sredini treba razjebati, pri cemu Radja naravno ne treba da izgubi mesto, vec da se povuce poziciju unazad.

 

De Rossi i Strootman su poprilicno limitirani, jebes igrace koji ne mogu da napreduju barem 10 metara sa loptom u nogama, ikad. Muka mi je vise od samaranja lopte levo-desno iz prve, majstore, ako si igrac povuci je napred malo, bar nekad.

Link to comment

Kao da neko ima sanse pored Juvea?!

 

Mislio sam na to da su ih izbacili iz kupa i sad im jos ugrozili 2.mjesto.

 

Rudiger je sad ispao nenormalan. Ovakav start u vec izgubljenoj utakmici :isuse:

 

Inzaghi Junior bi mogao imati bolju trenersku karijeru od brata, a Keita ima pred sobom dva putica - ili novi Balotelli ili ispravan put.

Link to comment

De Rossi i Strootman su poprilicno limitirani, jebes igrace koji ne mogu da napreduju barem 10 metara sa loptom u nogama, ikad. Muka mi je vise od samaranja lopte levo-desno iz prve, majstore, ako si igrac povuci je napred malo, bar nekad.

 

Pa to, i treba povuci Radju malo unazad, a ispred njega staviti nekog igraca, bilo kojeg, koji lici na desetku. Roma kao napadacka ekipa moze i mora da izdrzi takvog.

Link to comment

Ni Filipo u Milanu nije lose poceo, ali je bio pod prevelikim uticajem Berluskonija koji ga je skroz upropastio, ulazio mu u svlacionicu i podrivao mu autoritet. Sad je Veneciju doveo u Serie A, videcemo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...