Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Mislim da su i rivali Juventusa kumovali ovome, Roma i Napoli im prodaju Pjanica i debelog u zivotnoj formi, Milan i Inter deluju ko da nemaju takmicarski motiv, Lacio i Fiorentina dugo u nekom proseku. Jesu najvise pokazali ali brukaju se sa sudjenjem konstantno. Dzaba im tona titula i kupova kad nista u Evropi ne mogu da naprave veliko. I kad Torino ima veci stadion i vise navijaca u gradu.

 

Jesu, i to je problem Serije A, pretvara se u Bundesligu gde su 19 klubova feederi onom jednom najjacem.

 

Sto se tice Evrope, igrali su finale LS pre dve godine, mada meni to deluje vise kao rezultat koji odskace nego nesto sto cemo redovno gledati.

Link to comment

^ I dalje ne znam sto se potencira minut utakmice. Penal je penal bio u 30. ili 90+5 minutu. Ne branim Juve vec tu vremensku sprdnju. Nije vam ovo raspala kosarka pa da u zadnjem napadu mozes osakatiti protivnika. :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Da je Milan držao loptu van 16 u poslednjem minutu ne bi mogli da im sviraju penal  :fantom:  Jednostavno

Ili da je taj koji je blokirao centaršut, stavio ruke iza leđa

 

Sami su prizivali to što im se desilo

Link to comment

Eh u gradu... U celoj Italiji ih ima ubedljivo najvise. Ali da, i nekima od njih je prestalo da bude zanimljivo ovo, na skudeto su se navikli, a u Evropi ih jebe karma tradicionalno.

U celoj Italiji da, sirom sveta ljudi simpatisu, ali fora je bas grad iz koga je klub. To su ljudi koji dolaze na vecinu utakmica i prate klub najvise. Imali su jos pre 20 godina problem sa posetom i cak valjda izmestali ili razmisljali da izmestaju utakmice sa Dele Alpija koji je zvrjao prazan, po 10000 im je dolazilo dok su ostali stadioni bili puni. To je bilo vreme zadnje osvojene titule u LS, a nisu bili tako dominantni u prvenstvu da bi im dosadio skudeto. Jednostavno vise ljudi voli Torino, cak 70:30, nesto kao odnos Roma - Lacio. Pogledajte atmosferu na Dele Alpiju kad igra Torino.

Link to comment

Da je Milan držao loptu van 16 u poslednjem minutu ne bi mogli da im sviraju penal  :fantom:  Jednostavno

Ili da je taj koji je blokirao centaršut, stavio ruke iza leđa

 

Sami su prizivali to što im se desilo

 

Nesto kao PSG kod Barse, sami su krivi sto ih je sudija pokrao :fantom:

 

Nego, navodno je Allegri dao Arsenalu tri sedmice da se odluče hoće li srati ili sići sa šolje. Juve je valjda postigao dogovor sa Spallettijem.

 

Nadam se da nije.

Link to comment

Nego, navodno je Allegri dao Arsenalu tri sedmice da se odluče hoće li srati ili sići sa šolje. Juve je valjda postigao dogovor sa Spallettijem.

 

Uvek apouzdani™ football-italia je preneo to, jab sacekao nesto konkretnije pre donosenja zakljucka.

Link to comment

Srce bi mi se slomilo, to bi bilo razocarenje giganstkih razmera :(

 

e: ovo je rekao pre koju godinu. ne mogu da nadjem izvor jer je bilo na italijanskom u originalu

 

Would I come back to Roma? I wouldn't think twice. I've got Roma tattooed on my balls.
Edited by crtamOrasi
Link to comment

Sefe, jako simpatisem Fiorentinu, to mi uopste ne bi smetalo. Al prvo da uradi ono zbog cega se vratio kod nas.

 

e: a drugi uslov bi bio da najbolji trener medju navijacima Rome dodje kuci konacno

Edited by crtamOrasi
Link to comment

ma zajebavam se ja, naravno da niko ko ima sansu da bude u ozbiljnom, ambicioznom klubu nece da ide korak unazad, pa koliko god bio navijac fiorentine. 

 

ja se ne bi zalio da giampaolo preuzme sledece sezone. ili di francesco. mada imam osjecaj da ce biti neki reja ili del neri

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...