Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Verujem da je prednost koju Roma ima u visini i snazi u odnosu na Napoli nenadoknadiv hendikep.

Al, ajde, videcemo, oba tima imaju zgusnut raspored u narednim nedeljama, svasta moze da se desi.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Ode kup. Nas Makso ga ne bi samo po stopalu ko Kulibali, on bi ga u koleno... Dobro sto Lihstajner nikog nije osakatio ovaj put. Ode kup u 7 dana gde se lomi sezona. U Rimu se igra za ostajanje na 3.mestu, poraz bi najavio neizvesnost do kraja u vezi mesta za CL. Naravno, jebes sve to ako bi se izbacio Real... 2012. ispadaju od Celzija za 1 gol, Celzi osvaja, 2014. treci u grupi u krugu od tri tima sa 12 bodova, sto se nikad ni pre ni posle nije desilo, i sad izvlace aktuelnog sampiona Evrope. Videcemo od cega su i sta je smislio Sari. Roma najduze od sva 4 tima nije uzela kup, CL sigurna, a kampanja u Evropi ide dobro, videcemo kako ce se i oni snaci u toj guzvi. Mislim da im treba trofej ove sezone. Jedna od boljih sezona u Italiji u zadnje vreme, sa odlaskom Alegrija i smenom generacija tesko da ce Juve nastaviti dominaciju u narednim sezonama. 

Link to comment

Mrzim Juventus najvise na svetu, al sinoc je rezultat bio sasvim realan. Mislim da i sudjenje nije bilo problematicno, ja nista od onoga ne bih svirao drugacije, a u Napoliju bolje da se zapitaju kako to da stoper od tristacetiristo miliona evra pravi onakve budalastine. Ni Reina nije nista bolji, mozda je i vecu stetu naneo pogresnom procenom kod kornera.

 

Napoli je igrao odlicno do nekog sedamdesetog minuta, posle toga su pali totalno. Bas zato imam utisak od pocetka sezone da imate hendikep u fizikalijama u odnosu na Rube i Romu, a da Inter ima pristojne bekove onda bi imali ozbiljan problem i u izlazenju sa njima na kraj. Igrac Napolija je nizi 10cm i laksi 10kg od rivala, ne ide to tako. Na postavljenu odbranu ozbiljne ekipe Napoli ne moze nikako da zapreti, dok se ima snage za presing i tranziciju stvari rade, cim se stane...

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Koulibaly je stoper od sto kamiona aviona miliona dolara, bar se ovi iz Napolija zanose time.

Jeftin penal za prvi gol, pa masenje lopte iz kornera za drugi.

Link to comment

Njanjav pristup, usracemo motku ako ne damo gol nekako. Ruku na srce esesovci igraju jako dobro, SMS verovatno i najbolji na terenu.

Link to comment

Pjaf, nisam se potresao nesto. Jes da smo odigrali grozno, al smo odigrali grozno kao ekipa, nisam primetio da je iko od nasih imao barem pristojno vece. Poraz u najmanje bitnoj utakmici u ovom mesecu, ko ga jebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...