Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Koji lud kraj utakmice...Reina od ocaja do sjaja.Vazna pobeda i sad se lakse dise.Koji je razlog izostanka org.navijanja na Olimpiku,kakve zastitne ograde ovaj pominje?

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Gol kojim je rube uzeo scudetto :dry:

 

Ruku na srce, mislim da jeste bio penal. Jebeni Romagnoli nije mogao da ispuca loptu dalje od 3m, a imao je na voleju. Donnarumma spasavao dokle je mogao, al ovo je bilo vidjeno da se desi, na jedan ili drugi nacin.

Link to comment

generalno je fudbal poceo zestoko da me smara, al ajde, pogledam ove nedelje barsu i ovo sad  :mellow:

 

jebes mi sve, u tripu sam da su veliki producenti radili istrazivanje po aziji, koje im je ocigledno pokazalo da da mogu jos mnogo para da izmuzu tamo ako u svim utakmicama pobedjuju favoriti al u neizvesnoj zavrsnici...

Link to comment

Jes Juventus bio bolji. Sto ne menja cinjenicu da je sudjenje katastrofalno iz kola u kolo

Sudjenje je odraz kvaliteta igre. Igra kao takva (sa zastarelim pravilima i taktickim ubijanjem) gubi na popularnosti ali dobija na rivalstvu. Sudije su govna kad pustaju grubu igru i jedna tetiva naseg ljubimca napukne, sudije su debili kad sviraju svaki kontakt i padne pesest penala na utakmici (statisticki gledano minimum 49% svih penala je nepravedno (!)...). Sudije nisu Pierluigi, sudije su ljudi, a barem 49% ljudi je pogresilo danas.

 

Liga je liga, kup je kup. Sranje je kad se gubi casno, debilno je kad se popusi petarda, neko drgi je uvek kriv.

 

generalno je fudbal poceo zestoko da me smara, al ajde, pogledam ove nedelje barsu i ovo sad :mellow:

 

jebes mi sve, u tripu sam da su veliki producenti radili istrazivanje po aziji, koje im je ocigledno pokazalo da da mogu jos mnogo para da izmuzu tamo ako u svim utakmicama pobedjuju favoriti al u neizvesnoj zavrsnici...

+1

bez rivalstva sport nije sport.

 

 

* nisam gledao barsu i retko me prevari utakmica da je pogledam... mozda jer ni ne gledam elektrotehnicke prenose.

Link to comment

Mislim da su i rivali Juventusa kumovali ovome, Roma i Napoli im prodaju Pjanica i debelog u zivotnoj formi, Milan i Inter deluju ko da nemaju takmicarski motiv, Lacio i Fiorentina dugo u nekom proseku. Jesu najvise pokazali ali brukaju se sa sudjenjem konstantno. Dzaba im tona titula i kupova kad nista u Evropi ne mogu da naprave veliko. I kad Torino ima veci stadion i vise navijaca u gradu.

Link to comment

Ono sto je najgore u celoj prici, a vrlo slicnoj kod Barse, Reala i Bajerna, je to sto bi Juve i bez ovog penala i bez 3 boda iz duela sa Milanom sigurno bio prvak. To navlacenje cisto da se osigura bivsi/buduci sampion je ono sto bode oci.

Na +10 od Rome i Napolija ti sviras penal u 95min :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...