Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Ma da se ja pitam smanjio bih na 18 klubova, oterao Sasuolo, Kjevo i Krotone i ubacio samo Bari... :D

Nego sledece kolo moze dosta da prelomi, Napoli - Atalanta i Inter - Roma... Sva 4 tima su u lepim serijama i lepo je videti prepun Bergamo protiv Krotonea juce recimo.

Link to comment

Orasi jel mogu da opalim keca na vas. Miha nebi trebo da vam napravi problem.

 

Trebalo bi da moze. Iako ce verovatno izrotirati Spalletti nekoliko igraca ne bi trebalo da dovede pobedu u pitanje.

Link to comment

Ma da se ja pitam smanjio bih na 18 klubova, oterao Sasuolo, Kjevo i Krotone i ubacio samo Bari... :D

 

+1

 

Dvadeset klubova i samo tri tima koja ispadaju u Seriju B su tesko sranje.

Edited by IndridCold
Link to comment

Bez pobede u 24 kola. Zeman 1 od 1 :fantom:

Samo 22 gola u 24 kola. Zeman 5 u 1 :fantom:

 

321.gif

 

 

Kazace vam Miha. Roma-Toro 0:4 (Beloti, 3x Lajic) :fantom:

 

:lolol:

 

Djeko nece morati ni da se umara ovde. Hettrik ide Perottiju. Sva 3 iz penala :fantom:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Napoli rutinski, steta sto daju Kjevu da uopste koristi Bentegodi... Navijam za 7 plus sad, da Dzekson i Beloti prestignu debelog na listi strelaca... Mislim da je Marekov 111. gol upisan danas...

Edited by W.F.C.
Link to comment

:Hail:

 

Middleov redovan kontradjinks doprinos je nemerljiv. Odavno sam siguran da to radi namerno, nas je :heart:

 

Nemam kome sta da zamerim ovde previse, sem stativi. Ovo bi bilo gotovo i bilo bi ruzno. Lukic sasvim dobar, iznenadjen sam.

Link to comment

Dobro, sa ulaskom Vermaelena je postalo nemoguce ne primiti barem 1. Njegove i Jesusove pizdarije ne bi mogao da ispegla ni Beckenbauer, pa nece ni Fazio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...