Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

A što bi uopšte neko navijao za velike klubove osim ako nije glory hunter? Šta znam, mi kul deca smo uvek pre bili za konjiće poput sitija :fantom:

 

Ma ja kad sam zavoleo Milan nisam ni znao da je veliki klub, znao sam samo da tu igraju Maldini, Barezi, Kostakurta, Albertini (moji heroji sa SP '94) i Dejo :heart: .

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Nisam ni mislio na tebe, pošto si očigledno ostao veran milanu i u tragičnoj mu smrti, nego eto zapažam™ da generalno samo šabani biraju strani klub koji simpatišu na osnovu veličine -_-

 

Pa mi malo čudno da se sad oko toga mačujete :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa sviran penal kakav ni na JLS livadama u namestenoj utakmici za pobednicki tim ne bi bio sviran.

Ali ruku na srce Lacio je imao milion sansi, prosto neverovatno sta je u nekim situacijama Donaruma skidao.

Milan potpuni raspad od kako su ih osakatile povrede, Bonaventura i Romanjoli su mozda i najbitniji igraci ove godine, a pitanje je da li ce zaigrati ponovo ove sezone. Steta, a dobro su terali.

Link to comment

niko da napise da je florenzi opet pokidao ligamente istog kolena kao prethodni put i bice out do avgusta-septembra.

 

Sta ima da se pise, jubilarni deseti acl u skorije vreme, oguglali smo. Nije bilo do lososti prethodne operacije, jednostavno se desilo. Jbg.

Lekar koji ga je operisao je verovatno i najbolji u tom polju, ako je vratio Strootmana u zivot vratice i njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...