Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

 dok su oni prilicno dobro izveli trenersku tranziciju™, doveli daleko boljeg trenera i motivatora.

 

 

 

:lolol:  :Hail:

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ja mislim da sa Radinom, Đuričkovićem, Marjanovićem, Mihajlovićem, naravno uz neizbežne Jankovića i Kosovića, možemo da ostvarimo i u kupu minimalnu pobedu. Tawamba nema šta da odmara, on nije bio standardan u prvih 11.

Zeza samo golman...ne sviđaju mi se ona izletanja ćelavog.

Minimalnu? Pa navedene britke sablje za sve ispod 4:0 zaslužuju odbijanje od plate koju ne primaju.

Link to comment

Ja mislim da sa Radinom, Đuričkovićem, Marjanovićem, Mihajlovićem, naravno uz neizbežne Jankovića i Kosovića, možemo da ostvarimo i u kupu minimalnu pobedu. Tawamba nema šta da odmara, on nije bio standardan u prvih 11.

Zeza samo golman...ne sviđaju mi se ona izletanja ćelavog.

+1

odličan test da vidimo šta nas očekuje od leta kada odu igrači koji su izneli ovu sezonu :(

Link to comment

:lolol:  :Hail:

 

Covek je Zvezdin vojnik, bio igrac ili trener, svejedno, skromnog znanja, ali fanatican i radan do kraja. U ozbiljnom ste rasulu, ali u ovom trenutku nije bio moguc bolji potez.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Covek je Zvezdin vojnik, bio igrac ili trener, svejedno, skromnog znanja, ali fanatican i radan do kraja. U ozbiljnom ste rasulu, ali u ovom trenutku nije bio moguc bolji potez.

Da - ali za nas.

 

To bi otprilike bilo kao kad bi mi umesto celavog prepotenka zaboli jednog Ješića.

 

Cigani s konja na magarca ovog puta.

Link to comment

Bosko je 2007 uzeo dosta ubedljivo titulu, digao Zvezdu nakon ozbiljnijeg pada i dobio tri derbija za dva meseca, rasturio Djukica koji je pre toga dobio Bajevica na Marakani 4:2. Te godine je uzeo i kup.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Bosko je 2007 uzeo dosta ubedljivo titulu, digao Zvezdu nakon ozbiljnijeg pada i dobio tri derbija za dva meseca, rasturio Djukica koji je pre toga dobio Bajevica na Marakani 4:2. Te godine je uzeo i kup.

+1

karao nas je šalovski uzduž i popreko. ne znam čemu se smeju komšije, ovo je stvarno dobar potez. odličan je motivator a to im je sada najpotrebnije.

Link to comment

Minimalnu? Pa navedene britke sablje za sve ispod 4:0 zaslužuju odbijanje od plate koju ne primaju.

 

Dobro, tvoj sarkazam na stranu, ali sa ovim nabrojanim igračima pred punim našim tribinama bićemo makar egal sa Novosađanima.

 

Gledao sam poslednji meč protiv Voše na JNA kad smo ih dobili sa 1- 0.

 

Igrali su tada:

 

Kljajić - Vulićević, Milenković, Ostojić, El Monir - Radin, Kosović, Janković (od 57’ Đuričković), Leonardo - Tavamba (od 70’ Saša Ilić), Đurđević. Rezerve: Jovičić, Ćirković, Mihajlović, Đilas, Đuričković, Ilić, Jovanović.

 

Rotiraš Leonarda koji ne može da igra zbog kartona sa Mihajlovićem, pustiš Đilasa a na klupi ostaviš Đurđevića (eventualno ulazak u drugom poluvremenu), Ilić zadnjih 20-25 minuta i da iščupamo opet 1 - 0.

 

Zeza samo opet ovaj ćelavi golman, da smanji malo doživljaje sa tim izletanjem. Inače ono što sam ga gledao u Čuki nije ništa gori od Kljajića, naprotiv.

Link to comment

Bosko je 2007 uzeo dosta ubedljivo titulu, digao Zvezdu nakon ozbiljnijeg pada i dobio tri derbija za dva meseca, rasturio Djukica koji je pre toga dobio Bajevica na Marakani 4:2. Te godine je uzeo i kup.

 

Karao jeste ali je Partizan te sezone imao jedan od najslabijih timova. Opet da nije bilo Asprogenisa na golu i sumnjivog penala mozda i ne bi pukli taj derbi u kupu.

 

PARTIZAN

Nikolas Asprogenis, Antonio Rukavina, Branimir Bajić, Žarko Lazetić, Miloš Mihajlov, Đorđe Lazić, Milan Smiljanić, Darko Maletić, Stevan Jovetić, Nikola Gulan, Ivan Obradović

trener: Miroslav Đukić

CRVENA ZVEZDA

Ivan Ranđelović, Dušan Anđelković, Nikola Trajković, Nenad Milijaš, Ognjen Koroman, Igor Burzanović, Đorđe Tutorić, Milan Purović, Ibrahima Gueye, Dušan Basta, Segundo Castillo

trener: Boško Đurovski

 

 

Dosta jaci tim je imala Zvezda, a bilo je i kod njih drvne gradje. Jovetic, Gulan i Obradovic su bili klinci. Jovetic je tek sledece sezone eksplodirao. 

Link to comment

Karao jeste ali je Partizan te sezone imao jedan od najslabijih timova. Opet da nije bilo Asprogenisa na golu i sumnjivog penala mozda i ne bi pukli taj derbi u kupu.

 

PARTIZAN

Nikolas Asprogenis, Antonio Rukavina, Branimir Bajić, Žarko Lazetić, Miloš Mihajlov, Đorđe Lazić, Milan Smiljanić, Darko Maletić, Stevan Jovetić, Nikola Gulan, Ivan Obradović

trener: Miroslav Đukić

CRVENA ZVEZDA

Ivan Ranđelović, Dušan Anđelković, Nikola Trajković, Nenad Milijaš, Ognjen Koroman, Igor Burzanović, Đorđe Tutorić, Milan Purović, Ibrahima Gueye, Dušan Basta, Segundo Castillo

trener: Boško Đurovski

 

 

Dosta jaci tim je imala Zvezda, a bilo je i kod njih drvne gradje. Jovetic, Gulan i Obradovic su bili klinci. Jovetic je tek sledece sezone eksplodirao. 

 

gledao uzivo sve tri tekme tada, bili su bolji. Mi igracki sakati, fakat.

 

Mislim da ta utakmica nije bila u kupu vec poslednja prvenstvena. Pre toga su dobili 1:0 golom Purovica (u prvom poluvremenu izmisljen penal i crveni za Bajica, Koromanu odbranio penal Asprogenis), a onda u Kupu isto 1:0 golom Milijasa izdaleka, cini mi se. Mislim, nisu oni igrali nista posebno, ali dovoljno disciplinovani (malo i pogurani u dve tekme) da dobiju.

 

edit: Da, gol Milijasa u Kupu

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ja sam se zajebao , mislio sam da je ovo sto sam ja stavio bilo u kupu, a i meni je bilo sumnjivo. Video sam juce neku sliku Djurovskog kad su slavili kup na Jna, pa sam pomesao. Protiv Vojvodine su igrali finale.

Link to comment

+1

karao nas je šalovski uzduž i popreko. ne znam čemu se smeju komšije, ovo je stvarno dobar potez. odličan je motivator a to im je sada najpotrebnije.

 

    A kakve veze ima dal je Boško motivator kad smo zatvorili sve do kraja?

Link to comment

 

 

Pitanja su upućena i direktoru Partizana, a povodom optužbi na račun sudija na zvaničnoj klupskoj televiziji. 

 

"Pitamo i direktora Partizana ko je ispred kluba zvao glavnog sudiju meča četvrtfinala Kupa Srbije između Voždovca i Partizana? Ko je u ime kluba zvao i sudiju utamice Partizan – Radnik? Kako je moguće da jedan veliki klub dozvoli transparent sa telefonskim brojevima sudija i objavu njihovih lica na svojoj zvaničnoj televiziji, svesno stvarajući pritisak i medijsku hajku protiv članova sudijske organizacije", navodi se u saopštenju Sudijske komisije FSS.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=05&dd=08&nav_id=1258169

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...