Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Postoji priča da se pregovara da mogu gledaoci prisustvovati poslednjoj utakmici u prvenstvu protiv Mladosti na JNA, a da finale kupa bude u rupi.

Link to comment

Postoji priča da se pregovara da mogu gledaoci prisustvovati poslednjoj utakmici u prvenstvu protiv Mladosti na JNA, a da finale kupa bude u rupi.

 

zar nije finale kupa u NS?

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/slovenacki-savez-nikolic-cist-kazna-se-prenosi-u-drugu-zemlju-samo-u-slucaju-ako-savez-trazi/167132

 

Slovenci: Nikolić čist, kazna se prenosi u drugu zemlju samo ako Savez traži - mi nismo        

 

"Ostale kazne se prenose na druge zemlje samo ako savez u čijoj je ingerenciji došlo do kršenja disciplinskog pravilnika zatraži da se one prenesu. Mi to nismo tražili jer smatramo da je Nikolić odslužio suspenziju", objašnjava Krajnik.

 

Link to comment

Mozda je i bolje sto se protiv Vozdovca igra bez publike, prethodnih sezona smo lakse dobijali utakmice pred praznim tribinama.

Ne pamtim da smo kiksnuli nekad na JNA u skorije vreme kad se igralo bez publike... moguce da sam zaboravio neku utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...