Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ako da Bog da i sutra u ovo vreme ostane ovako, bar sto se tice prva 2 mesta  :D

 

NzixjRl.jpg

I ti kao i taj tvoj sa avatara ga smatrate Bogom?

Edited by Geo
Link to comment

Da Babovic nije oteran doneo bi pobede na pocetku kad je Tomic bio trener i dok Leonardo nije poceo da igra. Verovatno bi i jednom majstorijom kao protiv Dile naceo Zaglebje na JNA. Protiv Dile smo imali manje sansi, ali tu je bio maestro da resi.

 

 

Link to comment

Gde je sada i sta radi taj majstor fudbala, osim sto potpisuje podrske psihopati pred izbore?

Edited by Geo
Link to comment

Gde je sada i sta radi taj majstor fudbala, osim sto potpisuje podrske psihopati pred izbore?

 

foto_Naike_Bokan__3__398519536.jpg

 

Ugasio je i rumunsku zvezdu... ko nije skocio kod ove hladnokrvne realizacije, taj nije pravi partizanovac

 

 

Sad ozbiljno, moze da prica ko sta hoce, jeste prosla sezona bila za zaborav sto se tice lige, ali za ovakve utakmice se zivi.

Steaua, AZ dva puta, Augzburg tamo, posle svake pobede meni je srce bilo puno. 

Edited by El Patron
Link to comment

Geo je nakon tog gola prvi počeo na stadionu da skandira babovic stefan, 1 je babovic stefan

Edited by Cash
Link to comment

Sa Fabriciom, N. Petrovicem, Z. Zivkovicem, debelim Bozom, Subicem, sekunde su delile madjionicara Kizu od proleca.

Dodati tu naravno i majstore Zivkovica, Babovica i Abubakara ( svaka cast za igre u evropi ), solidnog Brasanca i Ninkovica i Bandalovskog. 

Da je taj tim imao jednog Evertona, Leonarda i Djurdjevica u napadu za Kizu ni finale LE ne bi bilo nedostizno.

 

 

kovinjalo je tu da doda so na ranu

Link to comment

Sutra Marinkovic daje gol za Vozdovac.

Naleteo sam na ovo pre nekoliko dana. Mortadelo Mirosavljevic i Vukelja 2 najgora napadaca u zadnjih 20g... Zaboravio sam na Djurdjica, Zabiju, Huga, ali tu su negde svi. Od Mirosavljevica kad je dosao se ocekivalo dosta, isto kao od Djurdjica, mislim da je jedini gol dao protiv Livorna

 

Edited by El Patron
Link to comment

Vozdovac je odlucio da je ipak pametnije da Marinkovic odradjuje zute protiv Zvezde, tako da je taj sceneraio i teoretski nemoguc (na stranu sto je buzdovan koji nikad nije postigao dva gola)... Da je Babovic kojom nesrecom ostao , tesko da bi dovodili Leonarde i slicne njemu ...

Link to comment

Vazura ima njuh za igrace

 

 

Ugovor sa Čukom mi je istekao i obe strane su mislile da ćemo se brzo dogovoriti. Otišao sam na pripreme, ali sam se vrlo brzo vratio u Beograd. Nismo se dogovorili oko finansija. Ponudli su mi nešto, ja to nisam prihvatio i to je bilo to. Bez menadžera, bez kluba, bez ičega…

Nije dugo trebalo, a Partizan je pozvao.

Ništa nisam imao kada sam se vratio. I onda, usledio je poziv Partizana. Marija i ja smo šetali kada je telefon zazvonio. Bio je to Vazura, direktor kluba. U prvih mah sam mislio da je u pitanju Rendulić. Da mi vraća neke”dugove” iz prošlosti. Nije dugo prošlo, ukapirao sam ko zove – priznaje Ostojić.

U isto vreme dobio sam i ponudu Levskog iz Sofije. Dosta unosniju, što se tiče finansija. Bolji uslovi. Bio sma na raskrsnici. Dva puta – jedan ide u Levski, drugi u Partizan. Dvoumio sma se i na kraju doneo odluku. Možda to nekima neće biti jasno, ali ja sam pitao Mariju gde da idemo. Rekla mi je: ”Moj savet ti je da igraš u Partizanu, a ti odluči kako želiš.”

- Nijednog sekunda nisam razmišljao i pozvao sam Vazuru na razgovor. Iako nisam igrao na početku, nijednog trenutka se nisam pokajao što sam došao u Partizan. Nikada mi novac nije bio presudan i negde u dubini duše sam znao da će sve doći na svoje mesto – priznaje stameni štoper i još jednom se zahvaljuje Mariji koja uz smešak potvrđuje njegovu priču.

Na zimu sam imao sjajnu ponudu turske Alanije (450.000), ali me ljudi iz Partizana nisu pustili. Sve je bilo završeno, s tim da Turci nisu želeli da plaćaju obeštećenje. Jedino da pređem kao slobodan igrač. Klub mi nije izašao u susret, ali se ne kajem zbog toga. Lepo mi je u Partizanu – priznaje Ostojić i objašnjava jednu anegdotu koja se dogodila na tim pripremama, a vezana je za Sašu Ilića:

Prvo sve ovo da se završio pa ćemo razgovarati na jedna ljudski način. Tada ćemo videti šta je najbolje za mene i za klub. Neke ponude postoje, ali ništa još zvanično. I dalje je u opticaju ona ponuda koju sam dobio zimus od Lensa – jasan je Ostojić.

 

izdvojio sam samo ovo o ugovoru

 

http://www.telegraf.rs/sport/2758879-intervju-sa-najboljim-stoperom-superlige-zena-me-je-dovela-u-partizan-verujem-da-sasa-ilic-i-dalje-pamti-sta-sam-mu-uradio-na-pripremama-foto-video

Link to comment

Stevanovic ce do kraja sezone da glumi Nojera

 

 

 

Kontra Javora, Vulićević je ostao sam sa dva igrača. Pokušali smo da zatvorimo on jednog, a ja drugog. Daleko je bio. Nisam neko ko čuva sebe, već sam pokušao za ekipu da presečem loptu i sprečim izlazak „jedan na jedan“ na mene. Nisam uspeo ovaj put, ali sam siguran da ću sledeći put uspeti“, opisao je Stevanović situaciju iz 62. minuta prve utakmice 34. kola Superlige.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...