Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Srecom pa je Sauronovo oko bilo okrenuto na drugu stranu.

 

Videcemo sta ce se desavati do kraja, nekako se pribojavam da ce fokusirati ovu nasu napacenu ligu u narednih mesec dana.

Link to comment

Za obe... Zaboravio si da je u kupu bio prelaz i da su sirili noge igraci vozdovca :D

Da se igra u gostima mislim da bi bilo gadno, ovako ocekujem laksu pobedu na Jna protiv Vozdovca. Dobri su iz kontranapada, a i Stolica je dobar trener

Edited by El Patron
Link to comment

Mnogo očekujem od mlađanog Tončeva u Nišu...

Sta on igra? Centarfora? Krilo?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sport.Žurnal piše da Leonardo neće igrati zbog kartona protiv Voše. Idealna prilika za Mihajlovića da igra od početka i da dokaže Nikoliću da je pogrešio što mu nije više dao priliku da igra.

Link to comment

Hvala najvecoj legendi Vozdovca :Hail:

 

800x600_babovic-zurnal.jpg

Карика која недостаје, није мајмун али није ни далеко од тога...

Link to comment

Ipak je na kraju sve u Nikolicevim rukama. Titulu su lako mogli da odluce dunster Tomic i Vojvodina koja se sklonila Zvezdi, a protiv Partizana kidala.

Zato bih izveo najjaci sastav u kupu i razbio Slaninare. Ipak svi najavljuju neki rezervni sastav, valjda mogu i oni do pobede. Bice prilika za Mihajlovica umesto Leonarda, daj Boze da odigra kako treba, ali sumnjam da ima nesto od njega. Mozda nas Djilas, ako dobije sansu, odvede u finale kupa :D

 

Ko bi rekao pre nekoliko meseci kad je bila vest o izbacivanju iz evrope, titula izgubljena... da ce se stvari ovako preokrenuti

Edited by El Patron
Link to comment

ja prosto ne mogu da verujem da je cirkus u Kokeza ligi ovime zavrsen

sada kada je "dokazano da nema namestanja", ocekujem da ce biti jos cudnih rezultata, sudijskih gresaka i preokreta

dovoljno je pogledati kakva su goveda kod nas u upravi, pa da ti se digne kosa na glavi

nadam se samo da je i Nikolic toga svestan ida on iigraci ne smejuda slave pre vremena

morali bi da obratimo paznju na ponasanje igraca, bilo bi tragicno da se napune kartonima zbog prigovora i glupiranja 

a nije da nismo skloni takvim stvarima

posebno treba popricati sa Leonardom da ne isteruje pravdu samaranjem protivnika i Urosem da se suzdrzi od prigovaranja

Link to comment

Naravno da jos nista nije gotovo, sad ce pritisak da bude na nama, dok su oni prilicno dobro izveli trenersku tranziciju™, doveli daleko boljeg trenera i motivatora.

 

Protiv Vose u kupu je sada nebitna utakmica, treba odmoriti ekipu za Vozdovac.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ja mislim da sa Radinom, Đuričkovićem, Marjanovićem, Mihajlovićem, naravno uz neizbežne Jankovića i Kosovića, možemo da ostvarimo i u kupu minimalnu pobedu. Tawamba nema šta da odmara, on nije bio standardan u prvih 11.

Zeza samo golman...ne sviđaju mi se ona izletanja ćelavog.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...