Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Nada poslednja umire, nadam se da ima one biciklisticke model duži do kolena. :')

 

Ostojić je doktor neka ga do kraja karijere sa nama.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

kako bre ovo cigani trsli u voždovcu? e svašta...

 

šta imamo mi do kraja, čekamo voždovac, pa u niš, pa čekamo lučane u zadnjem kolu. tipujem da ćemo da zglajznemo u nišu. osim ako....

Link to comment

da jebote, al nešto mi tu smrdi da ćemo da se useremo.

al bilo bi do jaja za malog mocu prvo pa muško

Link to comment

da jebote, al nešto mi tu smrdi da ćemo da se useremo.

al bilo bi do jaja za malog mocu prvo pa muško

:wub:

 

 

 

 

ne vidim čemu strah

imamo najbolji tim u zemlji, u svakoj liniji™ po jednog ili dva za naše uslove vanserijskog igrača

vrlo dobrog trenera, relativno lak raspored(2 domaćinstva)

ali nije da ne razumem, ko pamti kad gračanica čeka titulu ništa mu nije sve jedno

 

 

 

 

 

lično mislim da će veća drama da bude u kupu i da će to biti kruna ovog cirkuskig takmičenja

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja i dalje mislim da cigani uzimaju titulu.

+1

jedino ako je ovo uvod u dizanje ruku od grofa i njegovih neznalica jer je već sve oko titule postalo neviđena tragikomendija

Link to comment

kako bre ovo cigani trsli u voždovcu? e svašta...

 

šta imamo mi do kraja, čekamo voždovac, pa u niš, pa čekamo lučane u zadnjem kolu. tipujem da ćemo da zglajznemo u nišu. osim ako....

Tragikomedija, od neobjasnjivih golova Vozdovca do bezbroj propustenih sansi pred praznim golom ... Neko zloban bi rekao , da nisu u stanju ni namestenu utakmicu da dobiju  :fantom: 

Link to comment

Tragikomedija, od neobjasnjivih golova Vozdovca do bezbroj propustenih sansi pred praznim golom ... Neko zloban bi rekao , da nisu u stanju ni namestenu utakmicu da dobiju  :fantom: 

 

partizan te stvari svakako bolje radi, nema sta   :fantom:

 

cestitam titulu, bolji ste, sto se i videlo u derbijima, a to je jedino relevantno u nasem fudbalu.

Edited by Nikodije
Link to comment

cestitam titulu, bolji ste, sto se i videlo u derbijima, a to je jedino relevantno u nasem fudbalu.

 

hvala

:nobles:

 

 

 

 

i renneu dakako, ostalih nema da svrate

Link to comment

partizan te stvari svakako bolje radi, nema sta   :fantom:

 

cestitam titulu, bolji ste, sto se i videlo u derbijima, a to je jedino relevantno u nasem fudbalu.

Bolja skola fudbala, bolji izbor stranaca, (ovaj put) i trenera...  :sleep: 

Link to comment

Bolja skola fudbala, bolji izbor stranaca, (ovaj put) i trenera...  :sleep: 

 

istina. i svakako imate vece sanse za plasman u evropu, pretpostavljam da ste nosioci u trecem kolu kvalifikacija za ls, tako da makar liga evrope ne bi smela da vam izmakne.

 

zvezdi je svejedno, ne bi usla u evropu ni kao sampion ni kao nesampion.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...