Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

citam na netu komentare na poluvremenu, pola bilo u fazonu "sta se lozite, namesteno iz 1 u 2", pa rekoh pazi ove smarace kladionicare, kad ono medjutim...

 

nisam gledao, ne mogu nista da kazem sem da ne zelim da verujem da smo namestili :(

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

gyamWFL.jpg

 

sad sam bio na rsb malo da citam komentare :D ovu sliku sam video kod onog agatonovica. Po ciganima skoro svaki gol Partizana ove sezone je cist user, jedva cekaju derbi. 

Ja sam verovao!

 

QF3aeqI.jpg

Edited by El Patron
Link to comment

citam na netu komentare na poluvremenu, pola bilo u fazonu "sta se lozite, namesteno iz 1 u 2", pa rekoh pazi ove smarace kladionicare, kad ono medjutim...

 

nisam gledao, ne mogu nista da kazem sem da ne zelim da verujem da smo namestili :(

 

Obično se utakmice iz 2 u 1 nameštaju tako da gol padne u 90. minutu. 

Link to comment

gyamWFL.jpg

 

sad sam bio na rsb malo da citam komentare :D ovu sliku sam video kod onog agatonovica. Po ciganima skoro svaki gol Partizana ove sezone je cist user, jedva cekaju derbi. 

Ja sam verovao!

 

QF3aeqI.jpg

Evo i ja jedva cekam derbi :)

 

Vidim na b92 forumu uobicajeni kookachi drvlje i kamenje na sudiju lopova koji vam je ukrao penal (valjda) a kladionicari(Mozzart) ovako kazu za izjednacujuci gol

 

Sudija Čolović dosudio je indirekt zbog opasne igre (u namanju ruku diskutabilan),

 

 

Nisam pazljivo gledao pa pojma nemam da li i jedna prica tu ima osnova.

Link to comment

Lik išao đonom, to je valjda opasna igra. Svirao bi faul na svakom drugom delu terena, pa je zato ovde svirao indirekt. Gol je user, al ono nije baš toliki user kad šutiraš sa 10m na gol širine 7m.

 

Voždovac je imao 2 mrtve šanse i još jednu kontru 2 na 2 da reši tekmu, ko im je kriv. Partizan je isto imao zicer Kosovića. I dalje ne vidim ništa specijalno u njemu. 

 

Derbi će u najavi da bude smor, mislim da će biti nerešeno ponovo.

Edited by theanswer
Link to comment

Bice verovatno zabavni derbiji u kupu. Cenim da ce Hajdi Klum slucajno da nas spoji u polufinalu jer se igraju dve utakmice. Tu valjda onaj nas nece da jajari po obicaju.

Link to comment

Nadam se da nećemo igrati u kupu. Veliki broj derbija razvodnjava. 2 po sezoni puna kapa. Eventualno neko finale kupa, to odavno nije bilo. Ovo sa 3 derbija u sezoni je već smor.

 

Nego, jel su promenili na kraju sistem takmičenja opet?

Link to comment

Meni vala ne. Sem tih mucenih derbija i ono malo letnjeg batrganja po Evropi slabo sta vredi i pogledati od naseg fudbala. Od sledece sezone valjda ostaje PO al se ne dele bodovi.

Link to comment

Ko u najboljim vremenima iz 1-2. Strijelac gola krece pocetkom drugog da se drzi za primicac jer vidi da mu njegov trener sprema omcu. Zivi zid siri noge kao beogradjanka kad Lola Smiljanic kroci na splav. Mihajlov izgleda zaboravio da nije vise crnobeli te igra dupli pas sa Leonardom i ovaj zabija. Posle meca igraci Vozdovca i Partizana zagrljeni ispred juga pjevaju kurva umire, kurva gasi se...

 

:D

 

Sto rece dansver, sami pali sami se ubili. Sta su sve promasili...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Koji je sad nik forumasa koji je formerly bio known kao Pavle ili Pavlle? Naleteo sam na hardu na neke super fotke(stari Bg) koje je on cini mi se davno okacio na b92 forum pa da pitam da li je ok da repriziram

 

 

Usput naleteh na forumasicu sa zanimljivim nikom
http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showuser=1933

 

 

edit: nevermajnd, lociran je

Edited by katamaran
Link to comment

Bice da sam ipak trebao da napisem nik

 

Paprichica  :wub:

 

Nasao sam coveka pa sam prijavio moderaciji da obrisu trol. Pardoniram.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...