Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Zar nije u OFK Kikindi?

Iz zenice u sentu pa posle u kikindu.

 

Posle ovih silnih raga koje dovode, bilo bi stvarno u redu da dovedu i jednog lipicanera, kao što najavljuju: Aleksandra Sedlara.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da, treba nam desni bek pored Bandalovskog, koji je bio jedan od najboljih igrača prošle sezone. Nama treba neko kršten da zameni Sašu Ilića.

Link to comment

Душко Цветиновић, штопер норвешког Хагесунда, једна је од опција да замени Марка Јовановића

 

 

dusan-cvetinovic_s4qa06o9qh9213dcpl4x3hg

 

 

 

:s_w:  :Hail:

Link to comment

Da, treba nam desni bek pored Bandalovskog, koji je bio jedan od najboljih igrača prošle sezone. Nama treba neko kršten da zameni Sašu Ilića.

 

Sedlar je desni bek bio samo kod Muslina. Decko igra najcesce stopera ili zadnjeg veznog. A moze da pokrije i bekovske pozicije. Polivalentan igrac. Po meni, bolji od svega sto ste do sada doveli u ovom prelaznom roku. 

Link to comment

Sedlar je desni bek bio samo kod Muslina. Decko igra najcesce stopera ili zadnjeg veznog. A moze da pokrije i bekovske pozicije. Polivalentan igrac. Po meni, bolji od svega sto ste do sada doveli u ovom prelaznom roku. 

 

Nisam imao prilike da gledam Metalac, samo ono što je odigrao za reprezentaciju. Verujem ti da je ok. Sa druge strane, to što on deluje najozbiljnije mnogo govori o dosadašnjem prelaznom roku.

Link to comment

Kad vec svi traze pojacanja, ja ne pamtim kad smo u zadnjih 10 godina doveli pocetkom juna neko ozbiljnije pojacanje...

Rano je jos za dovodjenje takvih igraca, takvi cekaju prvo da dobiju neku vecu ponudu pa tek ako izvise, Partizan ima sanse.

Jedino je Volkov dosao negde u ovo vreme, ako ne i pre, od tih igraca od kojih se ocekivalo da budu prava pojacanja.

Zvezda je dovela Fibela, koji bi trebao da bude ozbiljno pojacanje, ali oni su trenutno tako u mogucnosti.

Link to comment

Zato nikad nije rano za dovodjenje gomile KSL polovnjaka, koje cemo moliti za  godinu i po da odu i raskinu ugovor na stetu kluba, kako bi pojacali jagodinu ili lucane na putu u evropu. 

Link to comment

Svi koji su dosli do sad imaju mesto bar na klupi. Djurickovic nema sanse da bude gori od Stevanovica. Radin nam treba kad ne bude mogao Everton ili protiv nekog jaceg protivnika njih dvojica zajedno na terenu. Za Jevtovica u defanzivi je Gatuzo. Marjanovic mozda ne trci kao Brasanac, ali ima bolji pas, o sutu da ne pricamo. Miletic svakako dolazi da bude rezerva Bogosavcu ili u Evropi da igra umesto njega, posto je vise defanzivni bek.

 

 

Rukavina bi nam legao, istice mu ugovor. Samo sam negde procitao da planira da nastavi da zivi u Spaniji.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...