Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Neregularnosti, naravno, postoje ali se ne desavaju tako kako zamisljas. Veze izmedju uprava klubova (koje su, inace, sve redom mafijaske ali se samo spominju ove dve u Zvezdi i Partizanu) su dovoljno kompleksne i proizvode dovoljnu kolicinu klijentelizma da nema nikakve potrebe ni smisla to svoditi na strah od nekakve misteriozne Vuciceve reakcije. Nije fudbalski kriminal skoncentrisan u Zvezdi i Partizanu a ostali se, jadni, nekako dovijaju. Da ta dva kluba nestanu sve bi se isto desavalo samo sto bi bi fudbal gledalo nekoliko slucajnih prolaznika i ovih nasih desetak drugara sa topika o FK Radnicki, a Delije i Grobari bi se udomili u nekakvim radovima, vozdovcima, cukarickima i slicnim klubovima.

 

Partizan u ovom trenutku jeste posebno privilegovan iz dva razloga 1. jer tamo ima vise para za otimanje a klub je, za razliku od Zvezde, pod potpunom kontrolom i 2. zato sto su Terzic i Kokeza u licnom sukobu jer je Terzic onomad ispalio dogovor da svi napuste klub i puste ga da se urusi da bi se oni potom pojavili kao spasioci. Nema tu nikakve posebne misterije, osim sto Kokezu trenutno i ne zanima previse Superliga koliko ga zanimaju omladinci gde svoju zlatnu koku, FK Brodarac, pokusava da pogura na LS omladinskih klubova. Juce je trener protivnika FK Brodarac izveo pola tima koji je vodio na poluvremenu kako bi Brodarac uzeo bodove, kolo ili dva pre toga su Kokezinci pobedili izmisljenim penalom u nadoknadi vremena. Time se on trenutno uglavnom bavi. Dovoljno je samo povrsno prelistati medije i razumeti da je Zvezda trenutno u defanzivi i da kolo vodi ratni zlocinac Milorad Vucelic koji iz kola u kolo po medijima optuzuje razne klubove da se sklanjanju Zvezdi jer je pervertiranje stvarnosti i manipulacija jedino sto Vucelic uopste zna da radi. Sad, sto je nama kriminalac broj 1 Terzic a ne generalni direktor RTS-a izmedju 1992. i 1995. ciji nas je informativni program dok je istorije obelezio kao genocidan narod to je pitanje nase kratke pameti i jos kraceg pamcenja. Do nase utakmice s Napretkom taj klub je bio na tapetu, sada se cepa Vojvodina, kad ta utakmica prodje, na tapetu ce biti koji god klub bude igrao protiv nas u sledecem kolu. To je ono sto se desava i tvoje guslanje o opstim mestima koje se godinama vrti na forumu kao pokvarena ploca tu nista ne moze promeniti.

 

vest si orator, nema sta, posebno je impresivno ovo ubacivanje brodarca u pricu o bilo cemu, no ja nisam ubedjen da ce se zvezdino eventualno radovanje tituli 2017. godine moci slaviti kao neko normalno slavljenje titule bilo gde drugde, a posebno ne kao neko slavljenje titule against all odds, gde je nerezimski klub uspeo da nadidje sve nevolje i saplitanje i okiti se trofejom.

 

mozda je to deciji pogled na kompleksnu stvarnost koju pokusavas da  podastres i objasnis, medjutim ja nisam u stanju da gledam drugacije u odnosu na ono sto sam pisao prethodnih dana, sacekacu da me stvarnost demantuje.

Link to comment

vest si orator, nema sta, posebno je impresivno ovo ubacivanje brodarca u pricu o bilo cemu, no ja nisam ubedjen da ce se zvezdino eventualno radovanje tituli 2017. godine moci slaviti kao neko normalno slavljenje titule bilo gde drugde, a posebno ne kao neko slavljenje titule against all odds, gde je nerezimski klub uspeo da nadidje sve nevolje i saplitanje i okiti se trofejom.

 

mozda je to deciji pogled na kompleksnu stvarnost koju pokusavas da  podastres i objasnis, medjutim ja nisam u stanju da gledam drugacije u odnosu na ono sto sam pisao prethodnih dana, sacekacu da me stvarnost demantuje.

 

Ja ne slavim nista u srpskom fudbalu odavno ali cu sa vecim zadovoljstvom nego obicno docekati ovu titulu imajuci u vidu ko nam je suparnik za nju. Naravno, ako je uopste bude. Ako treba sve utakmice da dogovorimo do kraja da bismo to uradili nemam nista protiv toga. Nemam potrebu da budem svetionik postenja u moru lopovluka, toliki narcis nisam.

Link to comment

Ja ne slavim nista u srpskom fudbalu odavno ali cu sa vecim zadovoljstvom nego obicno docekati ovu titulu imajuci u vidu ko nam je suparnik za nju. Naravno, ako je uopste bude. Ako treba sve utakmice da dogovorimo do kraja da bismo to uradili nemam nista protiv toga. Nemam potrebu da budem svetionik postenja u moru lopovluka, toliki narcis nisam.

 

sto odmah ne kazes.

 

mene nervira sto je to tako, i sto ce tako biti dok sam ziv, po svoj prilici, i sto necu doziveti  regularno  fudbalsko prvenstvo u ovoj zemlji liseno raznih anomalija. zato sam i autor najvise postova na temi o regionalnoj ligi :) to je mozda jedina sansa za neku drugaciju stvarnost u kojoj zvezda i partizan ostvaruju plasman spram svojih kvaliteta

Edited by Nikodije
Link to comment

sto odmah ne kazes.

 

Sto me odmah nisi pitao? Vidis, ja pravim razliku izmedju onog sto mi ne bi smetalo da se desi i onog sto se desava, ti si me pitao za ono sto se desava.

Link to comment

kakva gomila gluposti. mali perica zamislio da je zapravo vučelić glavni gazda srpskog fudbala a da su koki i zveki u nekakvom sukobu koji su iskoristili tavamba i liunardo da unište zvezdu zajedno sa vazurom koji je onomad bežao od velje nevolje i saleta mutavog.verovatno je i savamala delo fk partizan.

takođe sve medije kontroliše vučić,ups!!vučelić.treba prihvatiti i tu gomilu govana koju nam uvežbani forumaš @harper podmeće.sve onako kao da neće ali eto zarad našeg dobra.

saznali smo još i raspored obaveza jednog vučića i jednog kokija i kao dodatak dnevnika čemu stremi taj isti koki.

jedino što je tačno da vučelić jeste ratni zločinac ali to smo znali odavno.

i tačno je da partizan odlično igra što se videlo u derbiju sa vojvodinom i zvezdom..

 

interesantno da ova " sa većim zadovoljstvom nego obično" deviza se ponavlja iz sezone u sezonu.

Edited by bradilko
Link to comment

Sto me odmah nisi pitao? Vidis, ja pravim razliku izmedju onog sto mi ne bi smetalo da se desi i onog sto se desava, ti si me pitao za ono sto se desava.

 

mislio sam da je tvoje nudjenje alternativnog pogleda na stvarnost prouzrokovano tvojim nacelnim stavom, a ne necim sto bi trebalo da opravda ono sto ce se verovatno mozda desiti, i da na taj nacin dobije zadovoljstinu™ kroz cinjenicu da smo prvaci mi™, a ne oni™ iako smo ista govna koja rade iste stvari

Edited by Nikodije
Link to comment

mislio sam da je tvoje nudjenje alternativnog pogleda na stvarnost prouzrokovano tvojim nacelnim stavom, a ne necim sto bi trebalo da opravda ono sto ce se verovatno mozda desiti, i da na taj nacin dobije zadovoljstinu™ kroz cinjenicu da smo prvaci mi™, a ne oni™ iako smo ista govna koja rade iste stvari

 

Nisam ja nudio nikakav alternativni pogled na stvarnost, samo sam sporio to sto si izmislio ili za sta nemas argumenata da se desilo, a tvrdis da jeste. Naravno da bih i ja kao i svi drugi ljudi koji vole fudbal voleo da vidim cisto, posteno i dobro organizovano fudbalsko prvenstvo, na dobrim terenima i funkcionalnim stadionima, bez ucesca politickih partija, organizovanog kriminala i drugih kriminalaca, s nezavisnom sudijskom komisijom, trenerskom skolom koja je u skladu sa trendovima u savremenom fudbalu, striktno sprovodjenje Zakona o ponasanju na sportskim priredbama i milion nekih drugih stvari, ali nisam naivna budala koja misli da ce se sve to desiti ako nekako uklonimo Zvezdu iz te fudbalske jednacine. Tim pre sto nam je glavni konkurent za titulu najlopovskiji klub u istoriji fudbala, ne srpskog nego svetskog.

Link to comment

Posto smo se slozili sa harperovim vidjenjem, vreme je da se okrenemo bajkama naseg velikog maga Terze

 

Dobijamo pohvale od strane UEFA i od nezavisnog revizora koliko smo sredili naše finansijske knjige, a to je samo rezultat pametnog domaćinskog poslovanja i poštenog odnosa prema imovini Crvene zvezde i stručnog rada. Sredinom juna ćemo imati Skupštinu kluba gde ću podneti izveštaj i iskerno se nadam da ćemo do tada završiti razgovor sa poveriocima i da ćemo dug spustiti na realnih 25 miliona evra, a treba nam godinu do dve da Crvena zvezda bude potpuno na nuli. Imamo jasan plan i izguraćemo to. Sada kada smo postali zdrav klub, kada smo iskrvarili ove tri godine da napravimo od mrtvog kluba ovo što imamo danas, sada su se mnogi pojavili i žele sportski da sruše Zvezdu ne bi li zbog nezadovoljstva javnosti mogli da preuzmu klub, iako su imali šansu na izborima u decembru 2014. godine kada se niko nije javio osim Svetozara Mijailovića, iako su imali i u oktobru 2015. godine gde se takođe niko nije javio jer su mislili da Crvenoj zvezdi nema spasa. Sada kada smo ozdravili klub svi žele Zvezdu kao svoj plen i zato nas i ruše u ovom delu prvenstva i zato i očekujem da će nas rušiti u ovih pet kola. Neću govoriti o imenima, neka se sami pronađu. Nije slučajno to što je Vučelić juče izjavio, to je početak rušenja Zvezde. Ja im poručujem da neće srušiti Crvenu zvezdu, mi ćemo biti jedinstveni, pobedićemo ovih pet utakmica i bićemo šampioni.

 

 

Inace bicemo povlasceni u II kolo kvalifikacija za LS, ako budemo prvi i ove godine. Znaci ista startna pozicija kao i prosle.

Edited by Milosh76
Link to comment

Prodjemo na muke u III kolo, pa onda naletimo na neki Ludogorec... pa krivimo srecu sto je gosa primio 4 od 6 golova svojom krivicom... I tako u krug

Link to comment

Prodjemo na muke u III kolo, pa onda naletimo na neki Ludogorec... pa krivimo srecu sto je gosa primio 4 od 6 golova svojom krivicom... I tako u krug

Cekaj prvo da uzmemo titulu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...