Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

decko je brz al je lagan kao perce. posto zveda u 1. timu nema kondicionog trenera, mali moze pod a) da krene sam nesto da se bilduje i da se sjebe ili pod b) da angazuje dobrog licnog trenera koji ce mu pomoci da se funkcionalno razvije. ne vidim sta je bilo tolko strasno u onome sto sam ja napisao...

 

Teacher ti je kao Sasa Jankovic, jedan je zastitnik gradjana a drugi zastitnik kondicionog treninga, ili kako se vec zove to sto sportisti rade po teretanama. Za srce si ga ujeo svojim povrsnim i nedovoljno promisljenim pisanjem o tome. :lolol:

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Crvena zvezda je odlučila da na svim mečevima do kraja sezona, na kojima ima ulogu domaćina, ulaz bude besplatan.

 

Tim sa Marakane igraće na svom terenu protiv Vojvodine već u nedelju, zatim će dočekati Mladost iz Lučana i na kraju sezone Radnički iz Niša.

 

"Svi vlasnici godišnjih karata za sezonu 2016/17 će prilikom dolaska na stadion na posebnim štandovima dobijati posebne vaučere kojim ostvaruju 10 odsto popusta na cenu godišnje karte za sezonu 2017/18! To znači da vlasnici godišnjih karata koji budu prisutni na sve tri utakmice, mogu da ostvare popust i do 30% na narednu sezonsku ulaznicu", objavljeno je na zvaničnom sajtu crveno-belih.

 

copy/paste... :fantom:

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/47434/slobodan-ulaz-na-mec-partizan-napredak

Link to comment

decko je brz al je lagan kao perce. posto zveda u 1. timu nema kondicionog trenera, mali moze pod a) da krene sam nesto da se bilduje i da se sjebe ili pod b) da angazuje dobrog licnog trenera koji ce mu pomoci da se funkcionalno razvije. ne vidim sta je bilo tolko strasno u onome sto sam ja napisao...

 

delovalo je kao da bi mu pod b) sjebalo brzinu i agilnost. sori.

Link to comment

Teacher ti je kao Sasa Jankovic, jedan je zastitnik gradjana a drugi zastitnik kondicionog treninga, ili kako se vec zove to sto sportisti rade po teretanama. Za srce si ga ujeo svojim povrsnim i nedovoljno promisljenim pisanjem o tome. :lolol:

 

^_^

Link to comment

delovalo je kao da bi mu pod b) sjebalo brzinu i agilnost. sori.

 

jbg, zaboravljas da pricamo o zvedi. klubu kojem ne treba kondicioni trener a starije igrace redovno vidjaju kako kupuju cips i kokakolu. to bukvalno ne radim ja koji se rekreativno bavim sportom, pa mos misliti koji je tamo nivo amaterizma...

Link to comment

Teacher ti je kao Sasa Jankovic, jedan je zastitnik gradjana a drugi zastitnik kondicionog treninga, ili kako se vec zove to sto sportisti rade po teretanama. Za srce si ga ujeo svojim povrsnim i nedovoljno promisljenim pisanjem o tome. :lolol:

 

na prvu sam pomislio da tepaš aleksandru jankoviću :D

Link to comment

@apollo

 

il da se, ne daj bobe, ne secamo kad smo poslednji put afirmisali nekog brzog igraca  :fantom:

Edited by Bright Billy
Link to comment

Verujem ti ja sve ovo sto pises, samo kazem da je bolje forsirati svoje klince koji su kakvi su - takvi su svejedno bolji od konkurencije nego dovoditi razne balvane iz domace lige koji su u zrelim igrackim godinama a nisu pokazali dovoljno da zapale odavde, sto je inace san svih koji sutiraju loptu u Srbiji. Mi ne pricamo ovde da li klinci treba da menjaju Kangu, Donalda, Boacija ili Ruiza vec Andjelkovica, Sikimica, Orlandica, Srnica i tako te likove. Od klinaca mozda nekad nesto i bude, od tih likova nece biti nikad nista jer bi vec bilo da ima potencijala da bude. Na stranu finansijski efekat.

 

Procenu da u omladincima imamo odlicnu generaciju (to jest generacijski raspon izmedju 98-00) sam pozajmio od coveka kojem verujem da zna o cemu prica, ne gledam klince toliko da bih mogao nesto bez rezervi da tvrdim. Kad kazem odlicna generacija mislim na to da mogu da igraju u prvom timu a ne da ih posmatramo kao Grujica grlo za priplod od kojeg cemo keshirati milione sad i odmah. Koliko nam treba jedan Mesi trebaju nam toliko i petorica Busketsa ili Maskerana, te dve stvari ne iskljucuju jedna drugu.

Sve jasno, nego kao detaljisemo, obzirom na godine :)

Meni je fantastično kad pizon sa 17 ponizi real m. Za nijansu manje fantastično je kad Deki odigra švapski i uništi kajzerslautern. Odlično je potrncijal za razvoj gruje i vidica a sad jurimo ponešto odlično a radovacemo se da bude par pristojnih.

 

Adasevicu, nisam gledao kosanoviceve treninge i igru za zaključak Al jedini ima prave rezultate. Naravno u zvezdi to nije dovoljno jer gledanje 15min jedne utakmice dovede do zaključka da se trener tu ne pita ništa.

 

Evo, harpere, ne znam raspored Al mogli bi jednu "kao jaču" zajedno da pogledamo i ne sumnjam da ćemo imati isti zaključak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...