Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Steta sto nisi gledao reportazu sa utakmice vozdovac-partizan npr., gde su domaci igraci jasno sirili noge pri poslednjem slobodnjaku partizana, i gle cuda lopta tuda prosla i pao gol. I kako covek posle da sedne da gleda tako neku utakmicu? Tebi se ne prevrce stomak na takce stvari? Ne verujes da to i zvezda radi. Mislim, tehnicki si ti verovatno u pravu- nije bas sve namesteno, nesto verovatno bude i posteno. Ali ja nemam bas nikakvu volju da sedim i da gledam to i da razmisljam da li je nakon vodjstva vojvodine 2:0 zvezda regularno okrenula na 3:2 ili su bratske veze dva kluba proradile na poluvremenu. Sta ces, suvise je sve zagadjeno da bih se bas trudio da na citavu stvar gledam pozitivno analizirajaci od utakmice do utakmice, trazeci neku nadu da mozda ipak nije bas sve zatvoreno i namesteno.

 

Ne gledam Partizanove utakmice. Gledao sam derbi i to mi je bilo dovoljno da shvatim kakav status trenutno imaju.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne gledam Partizanove utakmice. Gledao sam derbi i to mi je bilo dovoljno da shvatim kakav status trenutno imaju.

To si mislio i na osnovu prethodnog derbija i sudjenja maja vujovica?

Link to comment

Zapravo se najcesce desava da je jedan od ta dva kluba posebno proteziran i ti periodi se smenjuju.

Apsolutno tacno. I to je ono od cega mi je najvise muka. Kad se to promeni pocecu ozbiljnije da pratim i da se nadam da se citava prvenstva ne zatvaraju u zavisnosti od toga koji klub ima jaca ledja.

Link to comment

Ne, ali kakve to veze ima s bilo cim?

A sto si ti onda o statusu partizaba zakljucio na osnovu jedne utakmice kada smo sasvim drugaciji primer imali pre samo mesec dana? Previse se ovde povlace sudije, a oni nista ne resavaju. Mene ne bi cudilo da je ovaj grobari cokot namerno delegiran nakon kradje ciganina maje kako bi se uspostavio neki balans, i da bi se stvorio privid kako svi imaju isti tretman, a to je zato jer se prvak zna, pa im se moze tako.

Link to comment

A sto si ti onda o statusu partizaba zakljucio na osnovu jedne utakmice kada smo sasvim drugaciji primer imali pre samo mesec dana? Previse se ovde povlace sudije, a oni nista ne resavaju. Mene ne bi cudilo da je ovaj grobari cokot namerno delegiran nakon kradje ciganina maje kako bi se uspostavio neki balans, i da bi se stvorio privid kako svi imaju isti tretman, a to je zato jer se prvak zna, pa im se moze tako.

 

Zakljucio sam to da je Partizan ekipa koja moze u kontinuitetu da krsi materijalna pravila igre i da za to ne bude kaznjena. Sto pitas?

Link to comment

Zakljucio sam to da je Partizan ekipa koja moze u kontinuitetu da krsi materijalna pravila igre i da za to ne bude kaznjena. Sto pitas?

Onako. Posto ne znam sta uzimamo za keiterijum, da li samo jedan konkretan derbi, ili gledamo siru sliku.

Link to comment

Nikodije eliminisao katamarana, a ako dobije harpera u sledećem kolu ide na Milosha

 

Tesko. Nikodije po navici redja prazne recenice bez smisla sto je iznenadilo i iznerviralo Katamarana ali mene nece, buduci da poznajem tu njegovu naviku.

Link to comment

Tesko. Nikodije po navici redja prazne recenice bez smisla sto je iznenadilo i iznerviralo Katamarana ali mene nece, buduci da poznajem tu njegovu naviku.

Tehnicki nokaut u prvoj rundi, bacam peskir

Link to comment

Onako. Posto ne znam sta uzimamo za keiterijum, da li samo jedan konkretan derbi, ili gledamo siru sliku.

 

Siru sliku za sta? Za kakav zakljucak? Partizan je trenutno proteziran klub, sto zakljucujem na osnovu jedine njihove utakmice koju sam gledao, ne na osnovu sudijskih gresaka vec odbijanja sudije da presudi po pravilima u bar dva slucaja koji su se dogodili u razmaku od nekoliko minuta (udaranje igraca bez lopre, ubacivanje druge lopte u teren dok je akcija protivnickog tima u toku). O kakvoj siroj slici govoris?

Link to comment

Siru sliku za sta? Za kakav zakljucak? Partizan je trenutno proteziran klub, sto zakljucujem na osnovu jedine njihove utakmice koju sam gledao, ne na osnovu sudijskih gresaka vec odbijanja sudije da presudi po pravilima u bar dva slucaja koji su se dogodili u razmaku od nekoliko minuta (udaranje igraca bez lopre, ubacivanje druge lopte u teren dok je akcija protivnickog tima u toku). O kakvoj siroj slici govoris?

Siroj slici o statusu u srpskom fudbalu, o cemu ne zakljucujem na osnovu jednog grobara cokot, vec uzimam i druge parametre. To si i ti lepo primetio u nekom od prethodnih postova gde pises kako je uvek jedan od klubova bio proteziran. Trenutno je to zvezda, i pretpostavljam da se slazemo. Na osnovu kojeg zvezda sada i osvaja trecu titulu u cetiri godine, umesto da je tamo gde treba da bude po osnovu svog finansijskog poslovanja- u beton ligi, gde bi i bila da je ovo pravna drzava. Umesto toga zvezda preti da pomuti partizanovu slavu iz najjslavnijih™ dana po broju nagomilanih titula, i to je moj utisak. A ti nastavi da kreiras utiske na osnovu jednog sudjenja grobara cokot ako ti tako vise odgovara, i ako ce ti to pomoci da odrzis poentu

Link to comment

 

I tako za skoro  svaku utakmicu koju igra Zvezda i to sve jer je mali Alek  navijac Zvezde

 

cekaj, da li je normalno da predsednik vlade jedne drzave odrzava nocne sednice u jednom fudbalskom klubu, i tamo direktno postavlja funkcionere? gde si to video na svetu? i onda taj isti alek upumpa desetine miliona nasih para u taj isti klub... i sta treba da kazemo - ne , mali alek i njegovo ponasanje je nebitan faktor? on je samo obican navijac? pa nije obican navijac, obican navijac je princ vilijam, koji navija za aston vilu, i aston vila nema bas nista od njegovog navijanja, a ne ova budaletina koja je obican navijac taman koliko je i causesku bio obican navijac steaue

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...