Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Nema rasprave sa zilotima kao što je katamaran. Takvi još veruju da je Zvezda regularno uzela KŠ 91. :isuse:

 

krusevac 91.?   :fantom:  tadasnji napredak, drugoligas, je uspeo da odigra 2:2 u polufinalu kupa protiv prvaka evrope, videcemo sta ovaj danasnji moze protiv grofove cete

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elem, valjda je jasno da sam se šalio. Titulu će verovatno da odluče mečevi sa Vojvodinom a Zvezda je tu u prednosti. Ostali timovi su prilično nikakvi i to bi i jedni i drugi trebalo da dobiju... nekako.

Link to comment

Elem, valjda je jasno da sam se šalio. Titulu će verovatno da odluče mečevi sa Vojvodinom a Zvezda je tu u prednosti. Ostali timovi su prilično nikakvi i to bi i jedni i drugi trebalo da dobiju... nekako.

Iskreno da ti kazem sa tobom je sve redje jasno. Zato ti povremeno i napisem ono boy who cried...

 

U poslednje vreme sam sve manje siguran da se zajebavas i cini mi se da imas neki problem sa mnom.

 

Sto se titule tice mislim da naredna dva kola odlucuju. Nije ni Gasic za potcenjivanje.

Edited by katamaran
Link to comment

dobro, evo, precutacu

Ti bi jos jedan krug? Ja bas i ne bih.

 

Vidim da si i dalje veliki znalac. Samo izgleda fale cojones da pokazes da verujes u to sto pises.

Edited by katamaran
Link to comment

Ti bi jos jedan krug? Ja bas i ne bih.

 

Vidim da si i dalje veliki znalac. Samo izgleda fale cojones da pokazes da verujes u to sto pises.

 

pala kvota na 1.15. steta sto ne moze u singlu

Link to comment

pala kvota na 1.15. steta sto ne moze u singlu

Jos kad bi primetio da svakim novim postom srozavas kvotu na sebe.

 

Vise puta sam pokusao da prekinem pricu al sa tobom ne ide.

 

Ako ce ti biti lakse, ja sam dosadan, ja ne smem da stanem iza svojih reci...

 

Sve si u pravu al me ubuduce zaobidji.

 

i dalje sabotiraj svaki pokusaj normalne rasprave na temi. Tuzno je sto mislis da ispadas mangup a ustvari samo ispadas smesan.

Edited by katamaran
Link to comment

Iskreno da ti kazem sa tobom je sve redje jasno. Zato ti povremeno i napisem ono boy who cried...

 

U poslednje vreme sam sve manje siguran da se zajebavas i cini mi se da imas neki problem sa mnom.

 

 

 

[za internu upotrebu] Super, izgleda da nije toliko šupalj koliko ostali forumaši misle, naslutio je da iz dna duše mrzim svakog čiji nadimak sadrži četiri ili više ista samoglasnika. Ništa, nastaviću kao da se ništa nije desilo, stiff upper lip. [/za internu upotrebu].

 

Zaista ne znam o čemu pričaš.

Link to comment

[za internu upotrebu] Super, izgleda da nije toliko šupalj koliko ostali forumaši misle, naslutio je da iz dna duše mrzim svakog čiji nadimak sadrži četiri ili više ista samoglasnika. Ništa, nastaviću kao da se ništa nije desilo, stiff upper lip. [/za internu upotrebu].

 

Zaista ne znam o čemu pričaš.

Sto volim kad simpaticni trolovi pokazu svoje pravo lice i zlobu  :wub:

 

Sasvim slucajno povremeno trcis ko kuce za mnom da me ujedas za nogavicu.

 

Tom supljem ne mozes cipele da cistis :)

Link to comment

i dalje sabotiraj svaki pokusaj normalne rasprave na temi. Tuzno je sto mislis da ispadas mangup a ustvari samo ispadas smesan.

 

uvek dodas neki kljucan edit naknadno.

Link to comment

rasterali bi nas modovi odavno sa topika, nego znaju da i tako nema o cemu da se diskutuje u vezi kluba koji je smesan u takmicarskim utakmicama, a zatvara ove male, pa nas pustaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...