Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Meni odzvanja sestica... !

 

Cek da bard nase teme objavi de smo i za kolko uvaljali golmana, pa ce se posle vrljamo s iljadarke. Odo da cistim podrum. Z.

Link to comment

Ма ја ништа ово не верујем док не видим да је званично, тако су ме научиле све управе које пролазе кроз клуб годинама уназад  :fantom:

Link to comment

Sada mi je zabranjeno da išta pričam do zvaničnog parafiranja ugovora, prati se forum, a ne bih da gubim poverenje ljudi. Niš je ovo, nemoj da se izjalovi, posle bata Dali da se ljuti na mene što puštam neprovereno :D Čini mi se da će dobro bude po naš klub. 

A ono ti je proradila savest pa si obrisao ;)   Javi se kod Dalija, na tvoj račun ide pivo. Pošto je Dali sponzor ćevapa, ostaje vreme i mesto da se ugovori. Bez deset osoba kružok nije uspešan.  :misko:

Link to comment

Za Ascerica. Bese smo ipak izvukli neke pare ?

 

Rekose da su na kraju svi zadovoljni, znaci dobili smo neke pare.

Za Ašćerića smo dobili 30000 evra... to pouzdano znam. 

Link to comment

A ono ti je proradila savest pa si obrisao ;)   Javi se kod Dalija, na tvoj račun ide pivo. Pošto je Dali sponzor ćevapa, ostaje vreme i mesto da se ugovori. Bez deset osoba kružok nije uspešan.  :misko:

 

U drljave kavane ne zalazim, menjajte lokaciju  :fantom:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Sindikat Profesionalnih Fudbalera Nezavisnost

 

SPFN će podneti krivične prijave protiv NN lica iz FK Vojvodina zbog pretpostavke da su doveli u zabludu FSS prilikom dostavljanja dokumenata za izdavanje licence za UEFA takmičenje.. FK Vojvodina nije izmirio svoje obaveze prema nekolicini igrača, naših članova, zaključno sa 31.12.2015. za šta postoje pismeni dokazi i nepoznato je kako su uspeli da dokažu da su isplatili dugove.. Takodje, obavestićemo UEFA Komisiju za licenciranje sa pismenim dokazima o neispunjavanju finansijskog kriterijuma FK Vojvodina za dobijanje licence...

 

Link to comment

U drljave kavane ne zalazim, menjajte lokaciju  :fantom:

Nobles, a? Ko bira mesto, plaća. Ja se raspričao, a nisam pitao, koliki je čip?  :jerry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...