Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Мислим да смо добро прошли за кинту за Ацу. Ја сам очекивао мању своту, писао сам на некој претходној страници. Мислим да смо сувише дуго ван тих догађаја везаних за трансфере играча, да је клуб дуго тумарао са играчима да би се сада очекивао неки милионски трансфер. Што се трансфермаркта тиче, то су цене из новембра, још нису стављене нове цене после ове полусезоне, а тамо ће већини играча скочити цена. Аци можда и дупло.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Matrikse u prvom delu posta napises da smo dobro prosli za cenu za Acu a u drugom kazes da su cene iz novembra (Aca je znaci jos novembra vredeo 400000) i da ce sad vecini cene skociti pa i Aci. Ako mozes da pojasnis kako smo onda dobro prosli sa cenom? Ovo sigurno ne bi bila poslednja ponuda za Acu i sigurno bi se prodao. Mogli su malo da sacekaju i prihvate bolju ponudu. Cudna je i izjava Radanova "Igrac je dao 24 sata da se resi transfer". Mozda ih je i ucenio Aca mada licno ne verujem da je to.

Link to comment

Sto se kaze ispali smo iz fazona, zadnji jaci transferi su bile cini mi se Pantine i Drizine kombinacije za belgijsku ligu, Daca Mitrovic i tako to... 

Link to comment

Hmmmm kad pogledamo 215.000 e, i jeste malo, ali kad se osvrnemo u blisku proslost i situacija gde nam je nekada gospodski klub Vojvodina davala 30.000 e za prvog spica i to u RATAMA, gde nam je Partizan davao milion DINARA za tada najboljeg igraca Cakija...i kad se setimo da je zadnji igrac za kog smo uzeli neki dinar mozda bio Simov i to neka sica od Dendera, belgijskog drugoligasa, onda i ne mozemo da budemo nezadovoljni, a i koliko - toliko je ali pare ce se dobiti, a zamislite da je otisao u vecite i da cekamo neke njihove rate....evo Sloboda (meni jako omiljen klub) ih jos ceka, i to od juce u Srpskoj ligi zapad za Kasalicu i Maksimovica... A i da li ste sigurni zbog raznoraznih hijena da je objavljena bas tacna svota transfera...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Matrikse u prvom delu posta napises da smo dobro prosli za cenu za Acu a u drugom kazes da su cene iz novembra (Aca je znaci jos novembra vredeo 400000) i da ce sad vecini cene skociti pa i Aci. Ako mozes da pojasnis kako smo onda dobro prosli sa cenom? Ovo sigurno ne bi bila poslednja ponuda za Acu i sigurno bi se prodao. Mogli su malo da sacekaju i prihvate bolju ponudu. Cudna je i izjava Radanova "Igrac je dao 24 sata da se resi transfer". Mozda ih je i ucenio Aca mada licno ne verujem da je to.

Не може трансфермаркт да ти одређује политику клуба, односно колику ћеш кинту да узмеш за одређеног играча. Та цена је више виртуелна, показатељ где се одређени играч налази у том мору фудбалера. Колико играча код нас по том истом трансфермаркту и нема цену? То наравно не значи да треба да их поклонимо некоме ако је заинтересован за њих. Нама се очито жури да кинту нађемо што пре. А сад да ли би било боље понуде, можемо да нагађамо. Можда, не може то нико да зна.

Link to comment

Matrikse u prvom delu posta napises da smo dobro prosli za cenu za Acu a u drugom kazes da su cene iz novembra (Aca je znaci jos novembra vredeo 400000) i da ce sad vecini cene skociti pa i Aci. Ako mozes da pojasnis kako smo onda dobro prosli sa cenom? Ovo sigurno ne bi bila poslednja ponuda za Acu i sigurno bi se prodao. Mogli su malo da sacekaju i prihvate bolju ponudu. Cudna je i izjava Radanova "Igrac je dao 24 sata da se resi transfer". Mozda ih je i ucenio Aca mada licno ne verujem da je to.

Ti kazes da ovo sigurno ne bi bila poslednja ponuda za Acu ? Imas neku informaciju ili je to tvoja pretpostavka ? 

Nasa situacija je delikatna. Od finansijske stabilnosti kluba zavise mnoge stvari. Pre svih ostanak Rastavca, pa ostanak kostura tima, pa dovodjenje pojacanja.Problem mora da se resava odmah sada. Za deset, petnaest dana svi se razbezase, kud koji mili moji.

Dobro smo prosli jer cemo verovatno da zadrzimo Rastavca, to znaci i jaci tim na jesen. Zasto ? Zato sto Rasta zeli stepenicu vise i to mu je uslov.

 

Isto sam komentarisao da je sam transfer po sebi mogao bolje da prodje ali ovi uslovi diktiraju tempo i nuznost. Kome je nuznije on popusta. Ko je popustio, zna se :)

Iskomentarisao sam pre par postova da ovih 200.000e mogu mnogo vise da vrede a mogu i manje nego sto vrede na papiru. Pomocice nam verovatno, da se ostvare gore pomenuti planovi kluba. U tom slucaju vrede mnogo vise.

 

U slucaju da smo odbili i cenkali se sa nekim klubovima jos dvadeset dana i da pred pocetka priprema ne znamo da li smo ga prodali, da li ce nesto da se iskomplikuje i da li cemo moci da registrujemo igrace, verujem da bi ostali i bez Raste i bez pola tima. Zamisli tada da dobijemo dva puta vise, koliko transfer kaze.

U tom slucaju bi morali da potrosimo vise novca jer bi morali da nadomestimo i Radosa i Darka B. i mnoge druge plus pojacanja. Onda novi trener pa neuigranost, pa kasne igraci i eto nas u sredini tabele i bez para. Tada bi definitivno proklinjali dan kada smo odbili ove pare. Pogledaj Rad, kakva pojacanja doveli a do pre dva kola bili treci od pozadi. Nisu se bas proslavili ako uzmemo u obzir imena igraca koje su doveli. Znaci nije samo to garant.

 

Jeste da bi bar jos 100.000e bilo predobro ali nije se poklopilo i hvala Bogu na ovom transferu.

 

Iz svih ovih razloga je ovaj transfer i veliki i mali. I on jeste takav.

 

Prvi je posle dugo, dugo godina i mislim da se ovog leta necu nervirati. Ne znam kako ce se sve poklopiti rezultatski ali ako sacuvamo tim i sa par pravih pojacanja mislim da ne bi trebalo biti vecih trzavica i padova. Do sada nismo imali adekvatnu konkurenciju na svim pozicijama u timu ako se i taj aspekt promeni i on bi trebao dodatno da utice na motivaciju igraca. Lakse je nadograditi tim sa manje novca i par pravih pojacanja nego praviti sve iznova sa vecim novcem.

 

I ovo nisi razumeo. Nije Aca dao njima vreme da odluce nego su oni odlucili da ga prodaju i dali 24h Aci i ubedjivali ga da prihvati, bar sam ja tako razumeo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Aca još nije potpisao ugovor, pre sat vremena je stigao u Beograd i upravo razgovara sa menadžerima. 

Potpuno je neozbiljno sa zvaničnog sajta, uprkos tome što se radi o izjavi predsednika što nije kontaktiran i igrač i sportski direktor za izjavu i zeleno svetlo. Radan je previše oran i voljan da proda igrača i nestrpljiv je i dao je izjavu kako je sve već gotovo, zvanični sajt ne sme da prenosi ovakve informacije pre nego budu gotove. 

Jens Petersen, sportski direktor je zvao našeg sportskog i zbog nestrpljvog Radana i pisanja na našem klupskom sajtu, sam transfer je doveden pod znak pitanja, sad mora Marko to da pegla... Koliko sam ukapirao oni su zahtevali da se ništa ne iznosi u javnost dok se ne završi sve... 

A što se ostalog tiče, golmana je mnogo teško prodati i 200.000 je mnogo novca, treba uzeti u obzir i to da je Aca u Plej-ofu primio skoro isti broj golova koliko i tokom cele sezone i sve to utiče na vrednost, igranje u reprezentaciji mu je dalo na ceni, ali kad se sve pogleda, cena je potpuno realna. 

Edited by ackonish
Link to comment

Aca još nije potpisao ugovor, pre sat vremena je stigao u Beograd i upravo razgovara sa menadžerima. 

 

Potpuno je neozbiljno sa zvaničnog sajta, uprkos tome što se radi o izjavi predsednika što nije kontaktiran i igrač i sportski direktor za izjavu i zeleno svetlo. Radan je previše oran i voljan da proda igrača i nestrpljiv je i dao je izjavu kako je sve već gotovo, zvanični sajt ne sme da prenosi ovakve informacije pre nego budu gotove. 

 

Jens Petersen, sportski direktor je zvao našeg sportskog i zbog nestrpljvog Radana i pisanja na našem klupskom sajtu, sam transfer je doveden pod znak pitanja, sad mora Marko to da pegla... Koliko sam ukapirao oni su zahtevali da se ništa ne iznosi u javnost dok se ne završi sve... 

 

A što se ostalog tiče, golmana je mnogo teško prodati i 200.000 je mnogo novca, treba uzeti u obzir i to da je Aca u Plej-ofu primio skoro isti broj golova koliko i tokom cele sezone i sve to utiče na vrednost, igranje u reprezentaciji mu je dalo na ceni, ali kad se sve pogleda, cena je potpuno realna. 

Javni kad se posao zavrsi.

Link to comment

A ono ti je proradila savest pa si obrisao ;)   Javi se kod Dalija, na tvoj račun ide pivo. Pošto je Dali sponzor ćevapa, ostaje vreme i mesto da se ugovori. Bez deset osoba kružok nije uspešan.  :misko:

Ti se mozda jesi registrovao na forum, al prijemni za nasu temu jos nesi polagao pred komisiju. Pa ti vidi  :fantom:

 

Koliko vredi mali Mrka, kao Asceric 30.000e ili manje ?

Uh, zaubavi ga sa poredjenje Mare  :D

Generalno, napadaci su skuplja i trazenija roba od golmana, a s obzirom na Mrkine godine, ne ocekujem ponudu manju od 100 000e. Veci je problem sto cemo morati priblizno iste pare da pljunemo ako hocemo da dovedemo iole kasvetnog spica, jer drugog nemamo.

 

 Mozda ih je i ucenio Aca mada licno ne verujem da je to.

Meni to nije nemoguce, sta god se smatralo pod ucenom. Odnos prema klubi onako kako ga mi navijaci dozivljavamo je jedno, prema klubu kao poslodavcu je druga stvar. Zamisli da ti druga firma ponudi 5x vecu platu za isti posao, a gazda ti kaze "e ne moze..."

Link to comment

Sve će zvanicno biti završeno početkom sledeće nedelje... Hvala Bogu, načelno je dogovoreno sve, a potpisi padaju sledeće nedelje. 

Link to comment

Sve će zvanicno biti završeno početkom sledeće nedelje... Hvala Bogu, načelno je dogovoreno sve, a potpisi padaju sledeće nedelje. 

A cifre su one koje su obelodanjene ???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...