Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

 

 

...дoк су oстaли клубoви oдустaли oд свoјих жaлби, пa схoднo тoме и oд пoступкa лиценцирaњa зa тaкмичењa у oргaнизaцији УEФA. 

Jedni od tih ostalih smo valjda i mi... Nikakav zakljucak ne mogu iz ovoga da izvucem, ali verujem da bi nekim natezanjem zavrsili poso da nam je trebala sad licenca. Valjda ce i tu krenuti stvari s mrtve tacke, da stvarno pokazemo zelju i ambiciju da se ispune u dogledno vreme ti UEFA kriterijumi za prva tri kola kvalifikacija, jer to bi nas pokrpilo...

 

http://www.fss.rs/index.php?id=2021&aid=10366

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zahtev za izdavanje  licence su podneli Zvezda, Partizan ,Čukarički, Vojvodina, Radnički Niš, Borac i Javor. Kriterijume su ispunili Zvezda i Čukarički dok su ostali odbijeni. U drugostepenom postupku se odlučivalo po žalbama klubova koji nisu ispunili kriterijume i kiada su posle Borca koji je odbijen, žalbe pozitivno rešene Partizanu i Vojvodini, ostali su odustali od žalbenog postupka jer, očigledno, to više nije imalo smisla razmatrati.

Tako sam ja razumeo.

Link to comment

Da, sto bi znacilo da jos uvek ne znamo da li ispunjavamo te kriterijume za prva tri kola kvalifikacija. Bilo bi dobro da se to bar zna, odnosno ako nemamo sve uslove sta je sve potrebno da bi ih sledece sezone imali...

Link to comment

Bilo bi dobro da se to bar zna, odnosno ako nemamo sve uslove sta je sve potrebno da bi ih sledece sezone imali...

Znaju oni dobro sta fali samo sto ih boli uvo da sad sredjuju kad se nisu kvalifikovali za evropu. Pre par nedelja Radan pricao kako ce da srede stadion za kvalifikacije i posto nisu uspeli sta ih briga, sredice sledece godine ili one tamo.
Link to comment

Da, sto bi znacilo da jos uvek ne znamo da li ispunjavamo te kriterijume za prva tri kola kvalifikacija. Bilo bi dobro da se to bar zna, odnosno ako nemamo sve uslove sta je sve potrebno da bi ih sledece sezone imali...

Verovatno ne,jer nas ne bi odbili da je drugačije, i mi se ne bi žalili. Sada je donekle upitna i licenca za takmičenje u JSL. Ako neko, ko odlučuje,  bude imao čvrst stav da se ispoštuju svi kriterijumi, odbiće nas i tu. Onda ćemo da kukamo i molimo, pa će nam progledati kroz prste. Deja vu.

Znaju oni dobro sta fali samo sto ih boli uvo da sad sredjuju kad se nisu kvalifikovali za evropu. Pre par nedelja Radan pricao kako ce da srede stadion za kvalifikacije i posto nisu uspeli sta ih briga, sredice sledece godine ili one tamo.

Verovatno, a možda i malo kasnije ;). Sada imaju prečih briga, a to je kako da privole golmana da prihvati ponudjeno.

Link to comment

Verovatno ne,jer nas ne bi odbili da je drugačije, i mi se ne bi žalili. Sada je donekle upitna i licenca za takmičenje u JSL. Ako neko, ko odlučuje,  bude imao čvrst stav da se ispoštuju svi kriterijumi, odbiće nas i tu. Onda ćemo da kukamo i molimo, pa će nam progledati kroz prste. Deja vu.

Verovatno, a možda i malo kasnije ;). Sada imaju prečih briga, a to je kako da privole golmana da prihvati ponudjeno.

 

Cek cek, sta je ponudjeno ? Od koga ? I juce si imao neki post u slicnom tonu. Share

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Nema ništa od Izrael 

Bolje sto nema, Stojadinovic bi uzeo ovim nasim naivcima 50 % transfera...

Link to comment

Ali je isplivala neka druga destinacija, koja će zadovoljiti i Radnički i Acu. 

 

Zajeban li si Acko, bacas nas iz vatre u vodu i kontra. Zarazio si nas cekanjem, blago si ga nama :)

Link to comment

Sada mi je zabranjeno da išta pričam do zvaničnog parafiranja ugovora, prati se forum, a ne bih da gubim poverenje ljudi. Niš je ovo, nemoj da se izjalovi, posle bata Dali da se ljuti na mene što puštam neprovereno :D Čini mi se da će dobro bude po naš klub. 

Link to comment

Sada mi je zabranjeno da išta pričam do zvaničnog parafiranja ugovora, prati se forum, a ne bih da gubim poverenje ljudi. Niš je ovo, nemoj da se izjalovi, posle bata Dali da se ljuti na mene što puštam neprovereno :D Čini mi se da će dobro bude po naš klub. 

 

Pa daj neka nam se prodruze avijaticar i sportski direktor, kad vec prate,  bila bi to nova snaga i tema bi dobila na tezini ;)

Link to comment

Pa daj neka nam se prodruze avijaticar i sportski direktor, kad vec prate, bila bi to nova snaga i tema bi dobila na tezini ;)

Bez portparolku ne biva :-D
Link to comment

Sada mi je zabranjeno da išta pričam do zvaničnog parafiranja ugovora, prati se forum, a ne bih da gubim poverenje ljudi. Niš je ovo, nemoj da se izjalovi, posle bata Dali da se ljuti na mene što puštam neprovereno :D Čini mi se da će dobro bude po naš klub. 

Tako i treba, podrzavam. Mozes samo da nam naznacis neku novost, kao sto si upravo, kako bi nam ispunio dan. :D  Inace, nema potrebe konkretno i imena jer se sve prati, sve dok moze da se pokvari.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...