Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nadao sam se vecoj sumi. Mozda sam ja nerealan ali bar 350.000e pa da kazem da smo se povadili. Ovako taman da utolimo glad.

 

Mi smo nezasiti, i milionce bi nam bilo malo.

Link to comment

Mi smo nezasiti, i milionce bi nam bilo malo.

Nisam nezasit, koliko ce da kostaju drugi igraci ako jednog reprezentativca prodajemo za 200.000e ? Koliko vredi mali Mrka, kao Asceric 30.000e ili manje ?

Pretpostavljam da smo uzeli daj sta das. Pitanje je da li bi ga prodali posle odustajanja Izraelaca, i koliko je jos bilo klubova koji su zeleli golmana, mozda samo ovaj? Da smo se natezali mozda smo mogli i nesto vise da uzmemo ali verujem da ova cifra trenutno vraca mir i stabilnos u klubu i moze da obezbedi ostvarenje ciljeva kluba u narednu sezonu. Ako izborimo Evropu ovih 200.000e ce da vrede visestruko ako ne vredece manje nego sto vrede na papiru.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Da se napravi i proda jos neki igrac moze samo sa jakim kosturom ekipe. Ako su ovi novci to obezbedili takodje mogu visestruko da vrede cak i na zimu ako prodamo nekog od mladjarije...

 

Eto... nisam nezadovoljan. Moglo je mnogo vise da su se poklopile kockice i ti to znas i oni i svi mi.....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nisam nezasit, koliko ce da kostaju drugi igraci ako jednog reprezentativca prodajemo za 200.000e ? Koliko vredi mali Mrka, kao Asceric 30.000e ili manje ?

Pretpostavljam da smo uzeli daj sta das. Pitanje je da li bi ga prodali posle odustajanja Izraelaca, i koliko je jos bilo klubova koji su zeleli golmana, mozda samo ovaj? Da smo se natezali mozda smo mogli i nesto vise da uzmemo ali verujem da ova cifra trenutno vraca mir i stabilnos u klubu i moze da obezbedi ostvarenje ciljeva kluba u narednu sezonu. Ako izborimo Evropu ovih 200.000e ce da vrede visestruko ako ne vredece manje nego sto vrede na papiru.

 

Nisam upro prstom u tebe Mare, zato sam i koristio prvo lice mnozine ;)

Cuti, dobro da su ga uvaljali. Da, ovime smo samo odlozili problem do nove godine. Tje da vidimo .....

Link to comment

Ајде да почнемо да трошимо кинту...

 

Имамо 215.000, од тога, рекоше, 60.000 иде да скинемо забрану регистровања играча.

 

Остаје нам 155.000, да видимо шта ћемо са њима, да чујемо предлоге  :fantom:

Link to comment

 

Остаје нам 155.000, да видимо шта ћемо са њима, да чујемо предлоге :fantom:

Nagrnuce ovi sto imaju dugovanja, tipa Bankovic(100000e), i nista nece ostati klubu.
Link to comment

Ајде да почнемо да трошимо кинту...

 

Имамо 215.000, од тога, рекоше, 60.000 иде да скинемо забрану регистровања играча.

 

Остаје нам 155.000, да видимо шта ћемо са њима, да чујемо предлоге  :fantom:

Prvo da se isplati dug MD gradnji....

Drugo ...     :D

Link to comment

Najbolje da se cuvaju za sudije, delegate i ljude u savezu, sve ostalo je kocka...

To je pod dva... ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Isplacaj sta treba za registraciju i odma pare na rezervni racun nekog desetog pravnog subjekta. Inace, ko sto kazete, ode sve na "prijatelji" kluba

Link to comment

Zanimljivo da po transfmarktu Aca vredi 400000e a mi ga dali za 200000. Sta sad, treba neko da mu smanji vrednost tamo?

 

Posto nismo dobili po tm procenjenih 400.000, jel smo trebali da ga zadrzimo, pa posto mu istekne ugovor juna 2017. da si ode bez banku nadoknade ko sto ce Brzi il Djuricko sada  ... ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...