Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kao sto smo i pretpostavili, ako se omoguci Rastavcu da nesmetano radi i dovede prava pojacanja, ostace u klubu.

U toku dana se ocekuje prvi transfer...

 

Ilić: Skidamo zabranu registracije, Rastavac ostaje

 

http://www.realsanisave.com/content/ili%C4%87-skidamo-zabranu-registracije-rastavac-ostaje

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

 

 

Trenutno imamo mnogo sudskih sporova, Banković potražuje 100.000 evra sa kamatama, što bi izašlo oko 400.000 evra, imamo i MD Gradnju oko 100.000 evra, što se tiče arbitražnih odluka imamo oko 170.000 evra, zaključio je Ilić.  - 

Jel ovi bese zidali stadion ?

Link to comment

A ?

Za Ascerica. Bese smo ipak izvukli neke pare ?

 

Rekose da su na kraju svi zadovoljni, znaci dobili smo neke pare.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Retoricko pitanje Rumpele.. :D  Na ovo niko ne moze da odgovori !

 

Ja mislim da bas precednik treba da odgovori. Kukao je kako su radovi ocajno izvedeni, kako pola stolica nije u zeljenom kvalitetu, kako je izvodjac radova u stecaju i ne moze se nista naplatiti a sad prica kako smo tim istim duzni sto soma  ... Sta li rade oni novinari na konferencijama da mi je znati ...

Link to comment

Rece na konferenciji Ilić da su Rastavcu ponudili ugovor kakav je Bekvalac imao. Ako me secanje sluzi, a sluzi me, cika Beki je imao 6.000e. To je 72.000e godisnje bez premija...

Link to comment

Ja mislim da bas precednik treba da odgovori. Kukao je kako su radovi ocajno izvedeni, kako pola stolica nije u zeljenom kvalitetu, kako je izvodjac radova u stecaju i ne moze se nista naplatiti a sad prica kako smo tim istim duzni sto soma  ... Sta li rade oni novinari na konferencijama da mi je znati ...

Ovo je pitanje koje definitivno treba da se postavi. Da se vidi ko je ovde lud a ko blesav ?

Link to comment

Rece na konferenciji Ilić da su Rastavcu ponudili ugovor kakav je Bekvalac imao. Ako me secanje sluzi, a sluzi me, cika Beki je imao 6.000e. To je 72.000e godisnje bez premija...

Meni mi u glavu nesto da je bilo 4.000 ...

Link to comment

Ovo je pitanje koje definitivno treba da se postavi. Da se vidi ko je ovde lud a ko blesav ?

 

Pa mi smo ludi. Svasta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...