Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Razmišljam o prodaji Acka, pa da bi malo objektivnije sagledao situaciju, pokušao sam da se stavim u situaciju kupca :)
​Prvo krenemo od činjenice da klub u kome brani nije u sjajnom finansijskom stanju (utiče na cenu - negativno ), klub u kome brani godinama nije napravio ozbiljan transfer ( utiče na cenu - negativno ), uzme se u obzir da je ovo njegova prva ozbiljna sezona u karijeri gde je konstantan na golu, što može da se sagleda i pozitivno i negativno, ali za kupca, to je mačka u džaku...kupuje golmana koji je branio samo jednu sezonu.
Ovo su sve stvari gde može da se ''ubije'' cena. Jako bitna stvar je i tržište, koliko je golman tražen, da li su zainteresovani drugi klubovi i da li su šta ponudili. Po svemu sudeći ovo je prva ozbiljna ponuda, a drugih verovatno nema.
Što se tiče njegovog reprezentativnog statusa, zamislite da ste kupac, golman pozvan za prijateljske utakmice reprezentacije za kupca nije reprezentativac. Taj status dobije nakon određenog broja nastupa na takmičarskim utakmicama. Nisu oni sisali vesla i da pišnu u gaće zato što je on dobio poziv za prijateljski meč i još nije branio. Ne interesuje ih ni cena na Transfermarkt-u.

​Zaključak, cena u ovom trenutku je odlična. Sa druge strane, niko ne može da garantuje da se ovakva sezona ponovi, a kada bi se ponovila, siguran sam da bi mogao biti prodat za veće pare, međutim i tu se otvara nova priča s' obzirom da mu je ugovor u Radničkom do 30.06.2017.
Sa moje tačke gledišta, kada se u obzir uzmu sve činjenice, ovo je dobar potez :) 

Link to comment

 

А колико је реално да ми заузмемо њихово место у првом колу квалификација за ЛЕ? Нас је ФСС одбио за лиценцу, да ли можемо у међувремену да "испегламо" ситуацију са парама од Ациног трансфера или је сада већ касно?

Link to comment

А колико је реално да ми заузмемо њихово место у првом колу квалификација за ЛЕ? Нас је ФСС одбио за лиценцу, да ли можемо у међувремену да "испегламо" ситуацију са парама од Ациног трансфера или је сада већ касно?

A jel bilo kasno kad je Asceric potpisao za Vojvodinu 5 dana nakon kraja prelaznog roka?  ;)

Link to comment

Ја да питам, навикао сам да смо ми увек јебена странка  :isuse:

Bitnije od svega je da se mi lepo spremimo za sledecu sezonu, rascistimo neke stvari. Mislim da u klubu nikog vise ne interesuje ta prica oko Evrope ove godine. Ima dana...  ;)

Link to comment

Samo komsijama nek crkne krava, el smo Srbi il sta. Mi ce prezivimo bez LE, a Lalat ? I da, nece Rasta tamo .......

Link to comment

Мене сада та евентуална шанса из прикрајка занима само зато јер би се повећала могућност да Раставац остане и да приволимо неке играче да остану и неке довољно добре да дођу у наш клуб. Да не причам о парама, мора ту нешто да капне кол'ко-тол'ко...

 

Све у свему, баш ме занима могућност да ми играмо квалификације за ЛЕ  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...