Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Radnički nema sekretaricu :) ko zna ko te ispalio....a ovaj Jovanović je po meni jedan od najboljih po boku u Njiva LiZi...

Ne poznavam problematiku, ja svaku punačku sredovečnu gospodžu koju vidim de je uprava meni mi sekretarica.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne poznavam problematiku, ja svaku punačku sredovečnu gospodžu koju vidim de je uprava meni mi sekretarica.

Nema takva tamo...ima jedna tanka.i jedna koja je sve samo ne punačka :D

Link to comment

Radnički nema sekretaricu :) ko zna ko te ispalio....a ovaj Jovanović je po meni jedan od najboljih po boku u Njiva LiZi...

Imamo sada i sekretaricu. Milena se vika. Fino devojče. Ona će bude prvo lice koje će vidite kad idete po sezonske u nove prostorije ????

Link to comment

Imamo sada i sekretaricu. Milena se vika. Fino devojče. Ona će bude prvo lice koje će vidite kad idete po sezonske u nove prostorije

Mi ne idemo po sezonske ;)

A i ti ...dobro da si se javio... :huh:

Link to comment

Nema takva tamo...ima jedna tanka.i jedna koja je sve samo ne punačka :D

Došla žena i zamolila da izađemo ( u loži smo bili ), posto zaključava prostorije, kraj radnog vremena, bla truć.. Reč po reč i spomenu Radana, Bobana itd ... A možda je i neki ubačeni element iz Lučana, ko će ti ga znati. Opasni prazilukovići, treba biti na oprezu

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Imamo sada i sekretaricu. Milena se vika. Fino devojče. Ona će bude prvo lice koje će vidite kad idete po sezonske u nove prostorije ????

Kaće neko saopštenje, dokle više mrak ?

Link to comment

Сад било на Бела ми, али ухватио сам делић информације. Пролонгирана одлука за сутра, Раднички има 24 сата да уплати дуг Брзом од милион и двеста хиљада динара, што су из клуба рекли да ће да учине... 

Link to comment

Borba za Evropu još traje, Mladost nije sigurna

 

Gledajući tabelu Superlige, naredne sezone Srbiju bi na međunarodnoj sceni trebalo da predstavljaju Partizan (kvalifikacije za Ligu šampiona), Crvena zvezda, Vojvodina i Mladost iz Lučana (kvalifikacije za Ligu Evrope). To, međutim, možda neće biti tako...

Radnički iz Niša uložio je žalbu Komisiji za licenciranje Fudbalskog saveza Srbije, smatrajući da je Mladost prekršila propise takmičenja.

 

"Račun Lučanaca je bio više godina u blokadi, a da bi se dobila licenca za domaće takmičenje uslov je da isti bude u trenutku licenciranja bez blokade", izjavio je nedavno predsednik Nišlija, Radan Ilić, za Sportski Žurnal.

 

Ova primedba razmatrana je u četvrtak na sednici Komisije za žalbe, a odluka se očekuje u petak.

 

"Komisija za žalbe u postupku licenciranja klubova Fudbalskog saveza Srbije, odnosno drugostepeno telo u postupku licenciranja, na sednici održanoj 25.05.2017. godine, razmatrala je dokaze o ispunjenosti kriterijuma za klubove podnosioce žalbe na odluke Komisije za licenciranje u postupku licenciranja za takmičenja u organizaciji UEFA. Zbog obimnosti dokumenacije dostavljene na uvid u žalbenom postupku, kao i zbog konsultacija sa nadležnim organima UEFA iz razloga specifičnosti situacije u kojoj se nalaze klubovi podnosioci žalbi, Komisija je zaključila da se sednica nastavi 26.05.2017. godine, kada se i očekuje donošenje konačnih odluka", saopšteno je na sajtu FSS.

 

Pored Nišlija, mestu na evropskoj sceni nadaju se i u kruševačkom Napretku, jer im u prilog ide činjenica da je i Radnički tokom sezone imao problem sa blokadom računa.

 

Videćemo ko će od pomenuta tri kluba na kraju i dobiti priliku da izađe van granica Srbije.

 
 
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...