Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Koliki je naš koeficijent?

С обзиром на то да нисмо играли у европским такмичењима у последњих пет година, наш коефицијент је (би био) 3.075, односно, исти колики има и Младост.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ja cisto da kazem svoje misljenje u vezi ove teme...

Da smo ulozili novac koji smo dali na poreze, dugove i ostale dazbine u pojacanja kada su dovodjeni igraci na leto druga bi prica bila. Takodje da smo to isto uradili na zimu kad vec nismo na leto, zetva bodova bi drugacije prosla.

Iz tog razloga nije zasluzeno cetvrto mesto i nije izboreno sportski na terenu jer druga bi prica bila da su nam uslovi bili jednaki. Okreni obrni mi ga uvek najebemo.

Malo je sto moramo blizance da trpimo ko da je fudbal i liga njihovo vlasnistvo, sad jos i ovi malecki da nas guze. Sto je mnogo, mnogo je...

Prosle godine po slovu zakona nismo mogli da dovedemo ni jednog igraca a oni po tom istom slovu dovode i registruju koga hoce. Jos ne prodaju kad mogu jer mnogo veliki i mocni, nece bilo kome i za bilo koja sredstva. Konkretno 400.000e. Koliko se secam mi taj luksuz nismo imali i prodavali smo bud zasto samo da opstanemo i uspemo da registrujemo igrace.

Zbog svega ovoga a i zbog godina unazad koje smo platili raznoraznim fudbalskim velesilama iz Jagodine i ko zna odakle sve ne, zbog godina u kojima nas niko nije stitio vec ponizavao cim zapretimo da se oporavimo, da napravimo nesto fudbalski, zbog svega apsolutno smo zasluzili da se nadjemo u tu evropu. Ne treba nama niko da soli pamet i da nam ukazuje na Tonceva i zadnjih 6 meseci jer mi smo to rekli na bojnom polju, na stadionu. Sa par hiljada na manje od hiljadu Meraklija. Nismo mi za namestanja i zastitu po svaku cenu. Nismo kao drugi sto nas prozivaju danima na ovom forumu. Mi se sa tim ne mirimo lako jer ne trazimo to vec fer igru.

Ali ne moze da nam se zbog 6 meseci stavlja ljaga na klub kao da to radi od osnivanja. Ne mogu pogotovo oni koji to rade od osnivanja.

Zato ostavite se moralisanja uvek na stetu naseg kluba. Ovaj put niste upravu. Ovaj put treba obeshrabriti sve klubove koji rade kao Mladost. Obeshrabriti sve kao sto su i nas prosle godine po istom slovu zakona. Poceti od Mladosti a zavrsiti sa blizancima... !!! Da vidimo koliko je junaka ostalo !!!

 

p.s: ... da dodam za Napredak koji jadan osakacen i pravedan. Sa kojim parama je finansiran?!?!?! Dok Miskovic finansira klub, dobavljaci stoje u red za svoje pare kod njegovog tate. Ne isplacuje dobavljace a uslovio i drzavu da ona preuzme socijalno i penziono ili jedno od ta dva ili ce da otpusta radnike. Ko dobija jos takve uslove i ko sve u nasoj zemlji moze tako da se ponasa. Otvorite firmu pa da vidimo fer igru.

Nemojte da vam samo nase smrducka jer mi smo sitne ribe u ovom moru plavom!

Ko sto rece jedna poznata ;) od ove postene mi kurve na red ne mozemo da dodjemo !!!

 

Po običaju, sveobuhvatan si :thumbup:

 

A ja po običaju, imam uvek neko "ali"....Ja si pa ne volim da imamo stav kako naša jajca imaju po dva žumanca...a zašto?

Mi dugujemo oko 2 miliona evra. Jel znamo za šta su ti dugovi? Odnosno, koje su stavke dugovanja koje su kod nas na dugovnoj strani? Kad nadješ odgovor (a lako je....ako ga već nemaš) možeš 'ladno nekoliko paralela da povučeš. Tako da nismo mi ništa, ni bolji, ni gori od Čarapana.

 

Što se tiče Lučanaca....eto, 10 godina muljaju. U pravu si ti što kažeš....oni izbegavaju obaveze, nas stisnu za jajca, ne daju nam da registrujemo nove igrače i samim tim nas dovode u podredjen položaj u odnosu na njih. E sad, treba razdvojiti dve stvari. Prvo....kad pričamo o fudbalskim stvarima, moj stav je da su Kruševljani najviše zakinuti i da oni možda najviše zaslužuju da idu u Evropu. Opet, Lučanci su, kako-tako, zauzeli mesto na tabeli koje im to omogućuje. MI ako odemo u Evropu, zbog svega navedenog, gore, i ti što nacifra i ja ponešto, možemo mirne duše da kažemo "Idemo, zabole nas Stojko za njih"....Ja u principu ne volim takav način, ali oni nam ga sami nameću.

 

I nemoj se uporedjujemo s "blizancima" oko tih finansija i dugovanja. Da mi napravimo dugovanja, koliko su oni, pa nama bi prestoničari i spomenik iz centar odneli, da nadomeste dug. Da je prava i pravde, gledali bi ih u Nišu, ako bi liga bila "jedinstvena" na tom nivou, u derbiju kod Drvceta i Pineta, a možda i kod Racu i Puju na Grbavicu, u Pantelej.

Link to comment

Vidim da je Voša ispred Zvezde po Ko....

 Naravno kad ispadaju od avganistanci,kirgistanci....a Vojvodina pobedi Sampdoriju u gostima s 4 komada....

Link to comment

Možda danas, a komisija je u toku, budu samo primljeni argumenti k znanju, a odluku će doneti sutra. :cry:

E ebiga....ovo ko da zivimo u neku africku drzavu....Bolje nek saopste za mesec dana...kad krenu kvalifikacije

Link to comment

E ebiga....ovo ko da zivimo u neku africku drzavu....Bolje nek saopste za mesec dana...kad krenu kvalifikacije

Još nismo dostigli njihov standard...polako ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...