Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Nema gi organi da se oglase. Sad je gusto, sad se odlucuje cija je jaca rakija. Javlja mi se da je lucanska pojaka...

 

Ivica trenutno vitla s patku po komisiju, preti priznacemo Kosovo, Radnicki mora u Jevropu

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Po običaju, sveobuhvatan si :thumbup:

 

A ja po običaju, imam uvek neko "ali"....Ja si pa ne volim da imamo stav kako naša jajca imaju po dva žumanca...a zašto?

Mi dugujemo oko 2 miliona evra. Jel znamo za šta su ti dugovi? Odnosno, koje su stavke dugovanja koje su kod nas na dugovnoj strani? Kad nadješ odgovor (a lako je....ako ga već nemaš) možeš 'ladno nekoliko paralela da povučeš. Tako da nismo mi ništa, ni bolji, ni gori od Čarapana.

 

Što se tiče Lučanaca....eto, 10 godina muljaju. U pravu si ti što kažeš....oni izbegavaju obaveze, nas stisnu za jajca, ne daju nam da registrujemo nove igrače i samim tim nas dovode u podredjen položaj u odnosu na njih. E sad, treba razdvojiti dve stvari. Prvo....kad pričamo o fudbalskim stvarima, moj stav je da su Kruševljani najviše zakinuti i da oni možda najviše zaslužuju da idu u Evropu. Opet, Lučanci su, kako-tako, zauzeli mesto na tabeli koje im to omogućuje. MI ako odemo u Evropu, zbog svega navedenog, gore, i ti što nacifra i ja ponešto, možemo mirne duše da kažemo "Idemo, zabole nas Stojko za njih"....Ja u principu ne volim takav način, ali oni nam ga sami nameću.

 

I nemoj se uporedjujemo s "blizancima" oko tih finansija i dugovanja. Da mi napravimo dugovanja, koliko su oni, pa nama bi prestoničari i spomenik iz centar odneli, da nadomeste dug. Da je prava i pravde, gledali bi ih u Nišu, ako bi liga bila "jedinstvena" na tom nivou, u derbiju kod Drvceta i Pineta, a možda i kod Racu i Puju na Grbavicu, u Pantelej.

Vracam se da podvucem pa vidim da si ga sam podvuko ;)

Ja bas hocu da kazem da smo mi mozda i previse samokriticni i da nekako uvek olako opravdamo drugog. Samokritika je dobra ali u ovom slucaju imamo dovoljno argumenata da budemo popustljiviji prema nasem klubu. Kao sto ti rece a unutar toga pomenu i Stojka ;)

Link to comment

Jedino me stra Obrada da su ostavili u Niš......

Neverujeem.... :o   Mozda ce nam legenda bolje rec,u koji su sastav otisli....i ko je u spic napada

Link to comment

Ne znam sastav iz Niša...ako je Boban pošao 60% posla je gotovo, ne sumnjam u njega. Moje informacije su iz prestonice i kažu mi da će odluka biti doneta sutra, danas su predočavani "dokazi"..

Link to comment

Ne znam sastav iz Niša...ako je Boban pošao 60% posla je gotovo, ne sumnjam u njega. Moje informacije su iz prestonice i kažu mi da će odluka biti doneta sutra, danas su predočavani "dokazi"..

Rece mi sekretarica, evo me na stadion, istrcavam dete

 

Onih 40% što našu sreću kvari, je položaj na tabeli, a Saša Jovanović pred potpisom u CZV...pa vi kalkulišite.

Će se naigra ko i Vujaklija

Link to comment

Rece mi sekretarica, evo me na stadion, istrcavam dete

Radnički nema sekretaricu :) ko zna ko te ispalio....a ovaj Jovanović je po meni jedan od najboljih po boku u Njiva LiZi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...