Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A Zvezda i Vosa vidim likvidni ... :lolol:

 

Ubivaju u psihu sa likvidnost. Nego reko ako je svemoguci zavrsio Partizanu posao kod UEFA-e, a ljubi naseg gradonacelniko mlogo, kontam da ce i na nas zavrsi lokalno

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ubivaju u psihu sa likvidnost. Nego reko ako je svemoguci zavrsio Partizanu posao kod UEFA-e, a ljubi naseg gradonacelniko mlogo, kontam da ce i na nas zavrsi lokalno

Ama...Čarapani se nešto ufunjali...imaju neku info ;)

Link to comment

Ubivaju u psihu sa likvidnost. Nego reko ako je svemoguci zavrsio Partizanu posao kod UEFA-e, a ljubi naseg gradonacelniko mlogo, kontam da ce i na nas zavrsi lokalno

Pa mudro zboris...Valjda doslo vreme da i mi prcnemo malo... :naughty:

Link to comment

Ako...

 

Zaboravio si ono Bugarashi od onomad ;)

 

 

 

 

Znam da su osakaceni od sudija ovo prolece i de duva vetar tvog posta ;)

Link to comment

Ama...Čarapani se nešto ufunjali...imaju neku info ;)

Ma kolko ja vidim sutra u 13h ce bude dobar grupnjak,e sad ko  ima najveliki  ...  ce se cuje

Link to comment

Ma kolko ja vidim sutra u 13h ce bude dobar grupnjak,e sad ko  ima najveliki  ...  ce se cuje

 

Cenim ga da je Neskov najmalecak, Ivicin najdugacak al Carapani vec imaju licencu. Ma smejurija. Srbistan rulez

Link to comment

Zaboravio si ono Bugarashi od onomad ;)

 

 

 

 

Znam da su osakaceni od sudija ovo prolece i de duva vetar tvog posta ;)

 

Gledam ovo naše prvenstvo...pa zanimljivije van terena nego na terenu...hi..hi..hi.. :isuse:  Nameštanje ..od titulu do omladinsku ligu... :frust:

Link to comment

Ovo nema veze na koje si mesto zavrsio, bitno da l ce zavrsis s komisiju  :P

A kad smo vec kod omladinsku ligu mogli bi opet da zavrsimo opstanak za vikend... ovaj put s Rad.

Link to comment

Ovo nema veze na koje si mesto zavrsio, bitno da l ce zavrsis s komisiju  :P

A kad smo vec kod omladinsku ligu mogli bi opet da zavrsimo opstanak za vikend... ovaj put s Rad.

Dal će kukamo i njima, ko Čarapanima prošle godine.... :isuse:

Link to comment

Carapani sami sebe zajebali u zadnje kolo. Imali su sve u svojim rukama.

 

Imali su govno. Jel rece Radan neki dan da su se opustili sa Mladost odma prvo kolo plejof jer mu se Nesko zakuneo u tri čerke da neče da igraju Evropu. Znalo se odonda  da ce ga Carapani prime u  89' zadnje kolo

Link to comment

Imali su govno. Jel rece Radan neki dan da su se opustili sa Mladost odma prvo kolo plejof jer mu se Nesko zakuneo u tri čerke da neče da igraju Evropu. Znalo se odonda  da ce ga Carapani prime u  89' zadnje kolo

Osh da kazes da su ga namerno primili?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...