Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Razlog odlaganja današnje sednice govori dosta .......

 

Мислиш да то иде у нашу "корист"?

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

Nego, ako se slazete, da sacekamo da vidimo dal ce pretupamo Neska debelog za Evropu ko sto prejebasmo Lalata za plej of, pa da otvaramo novu temu.

 

Nismo mi bili dužni da igramo za Lalata...koj mu kriv, što puštio "svoje"...kako da ne... -_-

Sve mora biti po propisu.  :fantom:

Lel....mogu zamislim sutra posle 13,00...kako pljušte saopštenja i prosipa žuč. Zaklinjanje u poštenje i........ :0.6:

Link to comment

Nismo mi bili dužni da igramo za Lalata...koj mu kriv, što puštio "svoje"...kako da ne... -_-

Lel....mogu zamislim sutra posle 13,00...kako pljušte saopštenja i prosipa žuč. Zaklinjanje u poštenje i........ :0.6:

 

toe taj s kafu ... sta je sutra posle 13:00h ?

Link to comment

toe taj s kafu ... sta je sutra posle 13:00h ?

Sednica......oko 13,00...ova današnja ;)

 

Rastavac podneo ostavku.

:ohmy: ...kad ?

Link to comment

Rastavac preklinje da se vrne

MA nije dao ostavku...on se samo zahvalio na saradnji i rekao da je njegova misija u Nišu završena. Sad počinje da se snima Mimina niška Misija 2... ;)

Link to comment

Inače...uspeli smo da zaseremo odnose sa mnogim, "doasadašnjim" fudbalskim prijateljima.....nemam komentara dalje, samo konstatacija.

Link to comment

Inače...uspeli smo da zaseremo odnose sa mnogim, "doasadašnjim" fudbalskim prijateljima.....nemam komentara dalje, samo konstatacija.

A moglo bi se reci i da su dosadasnji prijatelji,uspeli da zaseru odnose s nama...  :ajde:

Link to comment

Ono yes...pravo kažeš ;)

Pa mi stalno dobri...fini ,a svi nam zavucu pacic....setimo se samo kako su nas jebuckali.... debeli Nesa i kompanija onomad,kad nismo imali toplu vodu!A sad mi da im cutimo....e pa ne moz ...tuka je bratko Toncev...nece da moze bre vise  :misko:

Link to comment

Solomon zajase i Miskovica posalje u LE

 

 

UEFA LICENCA: Mladost, Radnički ili Napredak?

Komisija za licenciranje FS Srbije u četvrtak će na osnovu dodatne dokumentacije odlučiti ispunjava li Mladost sve uslove za izdavanje licence ili će ona otići nekoj drugoj ekipi po plasmanu

 
sp-uefa_620x0.jpg
 

MLADOST iz Lučana je ostvarila istorijski uspeh osvajanjem četvrtog mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope, ali u Evropi možda neće ni igrati!

 

Naime, Komisija za licenciranje FS Srbije u četvrtak će na osnovu dodatne dokumentacije odlučiti ispunjava li Mladost sve uslove za izdavanje licence UEFA ili će ona otići nekoj drugoj ekipi po plasmanu koja ima licencu. 

Naime, Radnički iz Niša je peti ali zbog problema sa likvidnošću još uvek nemaju licencu. Može se dogoditi da uz Crvenu zvezdu i Vojvodinu treći predstavnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope bude - Napredak, šestoplasirani tim koji ima UEFA licencu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...