Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ako je tacna ona cifra da im je racun blokiran na 117 miliona dinara,ja ne znam kako su oni uspeli s 300 hiljada evra da to pokrpe!?Njihov dug je veci od 900 hiljada evra...tako daaa.....

Kod nas je sve moguce...

Screenshot_1.png

 

Bitno je, izgleda, da nemaš dug prema fudbalerima na arbitražnom sudu FSS. To znači, ako su Lučanci izmirili sve prema svojima, mož' im pljunemo pod prozor. Pod tešku politiku jedino možemo da budemo pre njih.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

attachicon.gifScreenshot_1.png

 

Bitno je, izgleda, da nemaš dug prema fudbalerima na arbitražnom sudu FSS. To znači, ako su Lučanci izmirili sve prema svojima, mož' im pljunemo pod prozor. Pod tešku politiku jedino možemo da budemo pre njih.

 

Sadasnja vlast samo ceni odnos prema drzavi i uplate poreskoj upravi. Ako ima pravde i malo sportske srece, samo nebo je granica

Link to comment

attachicon.gifScreenshot_1.png

 

Bitno je, izgleda, da nemaš dug prema fudbalerima na arbitražnom sudu FSS. To znači, ako su Lučanci izmirili sve prema svojima, mož' im pljunemo pod prozor. Pod tešku politiku jedino možemo da budemo pre njih.

Pa bre ja mislim da je dug ,dug....Sto se tice Mladosti .....ako su oni 3 godine u blokadi....onda nisu nikako legalno mogli da placaju socijalno fudbalerima.Ne verujem da oni mogu ni pod razno da dobiju bilo kakvu licencu,a kamoli za evropu.Naravno pod pretpostavkom da Radan prica istinu .... :)

 

U kolko stize prvi izvestaj sa ratista ?

Sad ce ...gde se zuris....men mi zao za oni sto cekaju na Nais  :lolol:

Link to comment

Pa bre ja mislim da je dug ,dug....Sto se tice Mladosti .....ako su oni 3 godine u blokadi....onda nisu nikako legalno mogli da placaju socijalno fudbalerima.Ne verujem da oni mogu ni pod razno da dobiju bilo kakvu licencu,a kamoli za evropu.Naravno pod pretpostavkom da Radan prica istinu .... :)

Izgleda da nije isto. Neplaćanje dugova za struju,vodu, klozet papir, kiselu vodu i drugu reprezentaciju nema veze sa doprinosima. Doprinose možeš platiti asignacijom i bez da isplatiš platu, što su oni verovatno i koristili kao opciju. Nagadjam, ali veliki deo protoka novca je bilo kešom i nikakvih tragova tu nema. Tamo gde je moralo, postoje tragovi, ali izgleda da je i to prevazidjeno...i kod nas i kod njih. Ne znam....će vidimo.

Link to comment

Čeka se odgovor iz Niona...ni njima nije jasno, kako je kod nas sve moguće. Možda se poništi celo prvenstvo i niko ne izadje u Evropu, ove i sledeće godine.

Link to comment

Čeka se odgovor iz Niona...ni njima nije jasno, kako je kod nas sve moguće. Možda se poništi celo prvenstvo i niko ne izadje u Evropu, ove i sledeće godine.

Sto ne bi bilo lose...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...