Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Da dodam, sinoc sam bas razmisljao o tome.

Imaju argumente za Mladost pred nasom komisijom a nasu pred Evropskom. Mogu da stave nas savez u nezgodnu situaciju. Sa druge strane savez nam omogucuje da igramo na stadionu koji nije zvanicno zavrsen. Moze savez da nas suspenduje kao odmazdu ali mislim da oni mnogima u ligi cine na taj nacin i da je zaista krupan korak da to urade, ipak nismo mi Backa ili neki slican klub pa da silje onu stvar i da vezbaju zakone i propise.

Takodje mislim da se to mozda radi i sa vrhuskom saveza jer znamo koliko su Kokeza i Toncev dobri. Mi talasamo da ne bude sa neba pa u rebra...

Savezu je bitno samo da mi nismo CZV i FKP, zabole ih što smo mi Radnički i dal smo radnički, Napredak, Bačka.....inače:

 

Mladost neregularno igrala, Nišlije podnose ostavke?!
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Samo se vi sprdajte s Radana....to je stara skola ...   ;)   

Ako mislite da mi na finjaka mozemo nesto da uradimo ili da izadjemo u evropu......mislim da se grdno varate.Moramo i mi da talasamo malo...jbg

Link to comment

 

Savezu je bitno samo da mi nismo CZV i FKP, zabole ih što smo mi Radnički i dal smo radnički, Napredak, Bačka.....inače:

 

Mladost neregularno igrala, Nišlije podnose ostavke?!

 

Taj argument uvek stoji ali ipak racunam na veze u savezu i opet neku velicinu kluba.

 

... nemoj samo da ispadne da je Toncev dosao samo zato sto namirisao pare od evrope??? To bi tek bilo za pricu !

Ulozis 100.000e i na brzaka okrenes kroz evropu i kroz kladionicu. E sad ne znam da li da navijam da prodjemo ili da ispadnem, dal da gledam Radnicki u evropu ili da otkrijem namere uprave???

Link to comment

 

Nikakva utakmica, ocekivana podrska gostima zbog zabrane na JNA, nismo zasluzili Evropu, neka idu Lucani ili Napredak, bolji su bili. Mi da se okrenemo sebi i da ispravimo greske u klubu inace nikad nece vidimo to sto prizeljkujemo, cak i u ovakvoj drzavi i ligi.

 

Ukoliko Lucanci obezbede licencu, sto im iskreno i od srca zelim, jer su jedini u ovom prvenstvu nesto osvojili igrajuci fudbal i sve drugo bi bilo nepravda, zelim im puno uspeha u kvalifikacijama.

 

Iskreno, ako Lucanci na kraju budu cetvrti, voleo bi da dobiju licencu i igraju kvalifikacije LE. Igrali bolje od nas, dobili nas dve zadnje utakmice, nek im je sa srecom i da sto dalje doguraju.

 

Честитке и Лучанцима на освојеном 4. месту, дефинитивно екипа која је својим играма то највише и заслужила.

 

I onda se ljudi čude što se u ovim krajevima za nož u leđa popularno kaže "bugarska posla".

Link to comment

I onda se ljudi čude što se u ovim krajevima za nož u leđa popularno kaže "bugarska posla".

Ко те лагао да се тако каже?

Link to comment

I onda se ljudi čude što se u ovim krajevima za nož u leđa popularno kaže "bugarska posla".

 

Rango, ne ubutavaj se sa strani izrazi i ne igraj se sa golo gupe oko kurac

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...