Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

19 hours ago, theanswer said:

Jel se zajebavate kad kažete da možete da gledate ove Žigosane?

Prve dve su mi bile koliko toliko zanimljive, treca je već počela da smara. 

Spoiler

Ima nešto i do to toga što sam trenirao na radničkom i na vračaru ( u klubu koji je pre 50god bio kao značajan, pa propao pa smo ga vratili u prvu ligu :)) , pa sam na onim kao ulaznim stepenicama popio tone piva, a ona kafana je valjda Kajmakcalan koji je odmah iznad... Ali to me već pusta i sad je već dosadno

 

 

Link to comment
21 hours ago, Lezilebovich said:

Nije bila gora od Radjine... Sta radi Toni... Pozdravi Bozu :D

 

I to Dino u sred Zagreba :D Mogao je tako i u Bg da naleti na njega :)

 

Ja gledam seriju, i uz sve mane gledacu i dalje. 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

slazes li se sa kritikom? :)

 

 

Mislim da je skoro sve pogodio.

 

Naročito za glumce. Neko je sa glumcima očigledno ozbiljno radio, oni ovde ne bleje u kameru kao inače, naprotiv, miluju se sa njom. Odlična je upadica za Anitu Mančić, mogla bi i jedna mamabiljanocentrična epizoda. Moje najveće iznenađenje je Kuzmanović i njegova sposobnost da beži od kadra, pripremajući trenutak da sevne i očima i glasom(obrati pažnju na reklamu za banku, tu radi isto). Isidora S. me negde podseća na Anu Karić, u krupnom kadru nikad nismo znali na šta zapravo misli.

 

Jedino je preblag u tački 3, tj.sex u seriji. Meni je suvišan i nezanimljiv, zapravo su najubedljivija zaljubljivanja - preispitivanja, a eksplicitni momenti nezanimljivi. Trojka i masturbacije, jaka stvar, jebote. Uzbudljiv je poljubac u Rupi, uzbudljiv je tihi dogovor u teretani, napeti četovi(uzgred, odlično vizuelno rešeni, razumljivi i integrisani u dijalog), preostali seks je dosadan i predvidljiv.

Link to comment
22 hours ago, morgana said:

slazem se sa autorom, osim u detaljima koji se ticu roditeljske generacije. s tim da je moj zakljucak da serija nije losa.

Odlicna je serija. Za danasnju Srbiju, ovakav Beograd i sve ostalo - odlicna. Super da su ovako nesto uspeli da probiju na RTS-u makar i u 22:00, tj kada se zavrsi sportski dogadjaj za taj dan. Ima puno propusta i moglo je bolje, ali za ovakvu Srbiju i Beograd - Odlicna serija u kompletu. Od mene Bravo za celu ekipu.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...