Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ispod "Senki..." zbog kvaliteta produkcije? Jer, ako ćemo o radnji i dijalozima, Nik Rajder je pojam za "Senke".

 

"Koreni" su u najmanju ruku solidna serija, nemam osećaj da je snimano u Ikeinom salonu za razliku od nekih drugih - zakačio sam ovih dana jednu epizodu "Urgentnog centra" pa sam još uzdrman.

 

Mada, i meni malo škripi Laušević. Možda zato što imam problem da ga prihvatim kao sedu glavu.

Link to comment

Pa iako cemo o dijalozima: adaptacija je ocajna, u prvoj epizodi iznebuha Lausevic ispaljuje ono o Tosicu "naprednjaku", u samom literalnom predlosku, pre te cuvene recenice, se detaljno pravi uvod o politickoj moci i odnosima, dok je u seriji to sasvim iznenada, bez ikakvog nagovestaja

Link to comment

To im ne uzimam za zlo, mnogi autori su kasapili originalna dela tokom adaptacija. Naš režiser Kadijević je često naglašavao kako pisci nikada nisu dobri scenaristi i da su izmene uvek neophodne zbog različitosti medija. Nije u pitanju nipodaštavanje pisaca, samo su pravila drugačija. 

Link to comment

Ne znam dal rekoh već - Koreni su serija sa najvećim brojem suza po minutu. 

Ovo je previše, čak i za naše teške™, filmove i serije. 

Svi plaču i poplačkuju svo vreme. 

Da nije Slobodinih sisa bilo bi potpuno negledljivo osim za teške depresivce i suicidalne likove!

Link to comment
17 hours ago, steins said:

Da nije Slobodinih sisa bilo bi potpuno negledljivo osim za teške depresivce i suicidalne likove!

 

Занимљиво, овдје први пут доживљавам Слободу као добру рибу у неком тв остварењу. Уништио ју Шотра са Мир-Јамом.

 

Била ми је добра још у оној некој хрватској спрдачини "Не дај се Нина" или тако нешто, глумила неку београдску заводницу. 

Link to comment

Obe su jako lepe i simpaticne. Ako bas moram da biram - Andjela. Dodao bih i glumicu koja je glumila Ivonu bankarku - Milica Stefanovic - jako fina i lepa mlada glumica. 

 

+1 i i na komentare iznad da Sloboda konacno pokazuje privlacnost, lepa zena (to nakon sto je snimila film sa Monikom B :) )

Link to comment

Cemu lozana na Slobodine sise, kad na netu mozes da nadjes sve vrste, velicine, boje, pirsinge, oblike... Jebacki postovi zvuce zesce pederasto... I u fizickom i u mentalnom... Vise mentalnom...

Link to comment
19 hours ago, hefaca said:

Cemu lozana na Slobodine sise, kad na netu mozes da nadjes sve vrste, velicine, boje, pirsinge, oblike... Jebacki postovi zvuce zesce pederasto... I u fizickom i u mentalnom... Vise mentalnom...

+1

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...