Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Bila sam, u okviru nekog prečudnog projekta za UNDP - i onda smo lutajući i dosađujući se probali i izlivanje olova i nekakvu biljnu plazmu, međutim, kad smo došli do priče o mrtvačkom pokrovu ili prstenu (ne sećam se, bilo pre 13, 14 godina) shvatila sam da sam suviše ogrezla u egzaktno:( Tako da nismo ni išli kod "hardkor" babe iako su hteli da nas vode.

 

Ali  volim da pročitam, pogledam, sećam se da sam kao klinka stalno uzimala Čajkanovića iz biblioteke, pa me ova serija podsetila.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
6 minutes ago, Arkadija said:

Jel Žarko Laušević u Kalkanskim krugovima vampir, pošto pita svakoga da ga pozove da uđe u njihove kuće ili prodavnice?

 

e sad želim da počnem da gledam :D

 

Link to comment

Što me je sinoć u Kalkanskim krugovima iznervirao momenat kada Ćetković ode kod Kubure da mu se ovaj raspita za investitora. WTF, odeš kod čoveka sa kojim nisi u dobrim odnosima zbog ćerke i negovog sina, koga nisi video jako dugo, da ti proveri nešto što je mogao bilo koji advokat. Zar je to jedina osoba koja je mogla da mu pronađe neku informaciju, plus što je Četković sam mogao da izađe na internet i pogleda novine iz Bazela da da proveri šta se zaista desilo tamo, a zbog čega se Maksimović vratio u Srbiju.

Neke stvari u našim serijama su toliko nerealne i nelogične, kao da scenaristi nisu u stanju da napišu realnu priču.

 

  • +1 1
Link to comment
Što me je sinoć u Kalkanskim krugovima iznervirao momenat kada Ćetković ode kod Kubure da mu se ovaj raspita za investitora. WTF, odeš kod čoveka sa kojim nisi u dobrim odnosima zbog ćerke i negovog sina, koga nisi video jako dugo, da ti proveri nešto što je mogao bilo koji advokat. Zar je to jedina osoba koja je mogla da mu pronađe neku informaciju, plus što je Četković sam mogao da izađe na internet i pogleda novine iz Bazela da da proveri šta se zaista desilo tamo, a zbog čega se Maksimović vratio u Srbiju.
Neke stvari u našim serijama su toliko nerealne i nelogične, kao da scenaristi nisu u stanju da napišu realnu priču.
 
Pa nisu se baš toliko dugo ne-videli[emoji769].
Drugo, jasno je da su radili ranije zajedno.
I ovako su proveravali.
Drugo, video si da ovaj zove nekog u ministarstvu.
To je provera koja ide malo dalje od APR.
Ako neko u npr. Ministarstvu zna da je ovaj dobio dozvolu tako što je tutnuo pare tamo, on jeste na papiru čist, ali tebi je bitno da znaš način na koji je on došao do tih papira.
E sad ako imaš adviokata koji je povezan "po dubini" to je drugo.

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...