Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Jedini izlaz - Nisam uhvatio da li su Luka i Masa Kolar brat i sestra ili muz i zena? (Odgledao sam samo dve epizode)

Edited by bags
Link to comment
3 minutes ago, bags said:

Pardon. Viktor i Masa. Viktor je brat od nastradalog Sase. A sad ne znam samo da li je Masa setra ili zena od Viktora?

 

 

 

ja bih rekao da je masa zena viktorova. bilo je neke erotike medju njima. 

a viktor je posinak bake suzane

  • +1 2
Link to comment

Što više domaćih serija izlazi, sve su gore.

Jedini izlaz ne mogu da spasu ni Toni Mihajlovski, ni Rale Milenković, ni Nikola Ristanovski, Bandović, ne bi je spasili ni Bejl, Paćino, De Niro, Strip lično.

I reprize su bile bolje.

Sent from fav toy

Link to comment

I to sto kazes. Meni je cudno samo da dijalozi ne mogu biti nekako realniji. Kad se na to doda jos i gluma i pokusaj kopiranja skandinavskih serija ne ispada bas dobro.

Sto se tice tvojih spasioca:

Jedina dobra uloga Milenkovica je ona u rodama. Mihajlovskog sam jos gledao samo u Tajkunu i Senkama i tu je bio jedan od boljih. Ristanovski glumi svo vreme istu ulogu u raznim serijama. Bandovic je dobar glumac ali ovde isto los nekako previse nonsalantan. A Andjelka je isto preglumila,..

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Ros said:

 

ja bih rekao da je masa zena viktorova. bilo je neke erotike medju njima. 

a viktor je posinak bake suzane

 

Da zena je spomenuo je neko...

Link to comment
On 20.4.2021. at 23:42, steins said:

Kako su nabacali kraj sezone Krugova bog te.
Meni aposlutno nije jasna poslednja scena


Sent from my iPhone using Tapatalk

Калкански су ми као друга сезона Твин Пикса, свашта разбацано и набацано (није страва као прва сезона, а ни уметност као трећа сезона)  али врло гледљиво и занимљиво, без обзира на све видне пропустe, a видно је и да буџетски нису баш стајали сјајно. Слично је остављено под упитник ко су сви ти шумски ентитети  и шта представљају, било метафорички или стварно.

Link to comment

Mene Bandović jako podseća na Cicu Perovića.

Možda nije toliko uzbudljiv i razbarušen, ali kretanja kroz kadar i korišćenje masivnog tela, one velike glavudže i sopstvenih glumačkih alata, to je to.

Sent from fav toy



  • +1 2
Link to comment

Jedini izlaz ima 8 epizoda?! 😯

Stigao sam do 7.

Ko što bags reče, dijalozi su wtf. Napisani su ko naši titlovi američkih filmova.

Bandović solidan, jedina svetla tačka, ali i on ima glupog teksta koji ne može da našminka.

Ajd, ok mi je i Viktor. Ostalo je njesra.

Radi me mistika al mi je žao što nisam film gledao umesto ovoga.

Edited by maheem
Link to comment
17 hours ago, maheem said:

Jedini izlaz ima 8 epizoda?! 😯

Stigao sam do 7.

Ko što bags reče, dijalozi su wtf. Napisani su ko naši titlovi američkih filmova.

Bandović solidan, jedina svetla tačka, ali i on ima glupog teksta koji ne može da našminka.

Ajd, ok mi je i Viktor. Ostalo je njesra.

Radi me mistika al mi je žao što nisam film gledao umesto ovoga.

 

ima 10 epizoda.

sinoc bila 9-a na superstartv

Link to comment

Definitivno su bar 4 epizode višak u Jedinom izlazu, tako da jeste pametnije pogledati film. Mada, sinoć, u 9. epizodi je bilo sasvim dobrih sekvenci sa Bandovićem. Generalno, svu silu domaćih dramskih serija, sa primesama misterije, horora i trilera, u poslednje vreme, posmatram kao pionirske korake, otprilike smo negde gde su BBC ili ITV bili pre 50-60 godina pa je to i neka olakšavajuća okolnost. Naravno, ostaje pitanje u kom smeru će se sve nastaviti uzimajući u obzir sve siromašniji fond iole kvalitetnih glumaca. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...