Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

16 hours ago, ragasto said:

Kada bi sav nepotizam bio takav (da naredna generacija nadmaši prethodnu) sve bi izgledalo mnogo bolje, zar ne? Ne pravdam takve metode, ali kad je već Žika primer...

Ako naslednik ima 30% svog genijalnog pretka... Biti "prosecan" Ckaljin sin koji vredja uspomenu na oca je mozda bolje od prosecnog glumca bez pedigrea... Dva lokvanja oko panja 😍

Link to comment
42 minutes ago, hefaca said:

Ako naslednik ima 30% svog genijalnog pretka... Biti "prosecan" Ckaljin sin koji vredja uspomenu na oca je mozda bolje od prosecnog glumca bez pedigrea... Dva lokvanja oko panja 😍

Po čemu on vređa uspomenu na oca? Koliko vidim, odavno više ni ne glumi...

  • +1 1
Link to comment

Da li vam se cini da Kalkanski krugovi su promasili lokaciju? Meni se cini da je crna magija, razne zezalice i sl. vise vezano za Istocnu Srbiju, nego za Sumadiju.

Mozda gresim, nekako mi to deluje kao promasaj.

Inace odlicna za sada, odgledao 2 epizode.

Lausevic doktor!

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment

Automatski ne gledam od kada je Nataša Ninković sva ponosna skinula masku u hronici, jebe joj se što ljudi crkavaju. Idu mi na quraz likovi koji misle da su nedodirljivi, ima takvih poznatih  i na drugim mestima ovde što se spominju. 

Link to comment
On 23/03/2021 at 15:00, ragasto said:

Po čemu on vređa uspomenu na oca? Koliko vidim, odavno više ni ne glumi...

Cuo sam te nebulozne komentare. 

Poenta je da je diskriminacija zabranjivati nekome da se bavi glumom, kao sto je zlostavljanje tersti decu da se bave tvojim poslom. Ima toga i kod lekara i kod ekonomista i kod glumaca...

Link to comment

Ovaj Aleksandar nastavlja da se blamira samo tako. Nepovezani dijalozi iz studenstkih zabeleski sa predavanja istorije (i to ne nekih revnosni), klimatanje glavom one dvojice pukovnika sve vreme, tako je Visocanstvo, jeste Visocanstvo, kukumakanje oko Romanovih koje se pretvorilo u zalopojku na crnuorukce i mladobosance i 1ubistvo Srbije™!, lazno pripisana kritika Vijecu da nije ni propala firma od strane Mestrovica (zapravo je Smodlaka to izrekao)... Ipak, najveci hajlajtsi su zalupljivanje slusalica u Nici i Beogradu, o Boze...

 

Jedva cekam da i Ujedinjenje pokvare.

  • +1 1
Link to comment
On 23.3.2021. at 22:24, Milosh76 said:

Da li vam se cini da Kalkanski krugovi su promasili lokaciju? Meni se cini da je crna magija, razne zezalice i sl. vise vezano za Istocnu Srbiju, nego za Sumadiju.

Mozda gresim, nekako mi to deluje kao promasaj.

Inace odlicna za sada, odgledao 2 epizode.

Lausevic doktor!

da bre, ima naravno praznoverja i po Šumadiji, ali istočna Srbija je pravi lokalitet. 

Link to comment

Одакле Биљани та прича за Карађорђеву звезду коју прича опет? Гдје год сам читао писало је да је орден установио краљ Петар и нигдје се не везује за Црну руку.

Link to comment

Meni se sviđaju "Kalkanski krugovi", posebno ono selo - mnogo je lepo. Malo me podsetila prababinih priča iz detinjstva o vilama, o konjima koji stanu pa neće da krenu, o šaputanju nečega kravi na uvo kad je ujede zmija, to je obećala da će preneti mom tati, a on da prenese meni, ali umrla je dok smo mi bili na moru i ne postadoh ja "šaptačica kravama".

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...